Erki Pärnoja suurimast kontserdist: viimased kaks ööd on olnud õudusunenäod ({{commentsTotal}})

Ewert and The Two Dragons annab 22. märtsil Saku Suurhallis oma karjääri senise suurima soolokontserdi. Jüri Muttika käis uurimas, kuidas valmistumine käib.

Erki Pärnoja sõnul pole see legend, et bänd annab aastas üle 115 kontserdi. "Ma arvan, et tegelikult oli rohkem. Kontserte võis 115 olla, aga ülesastumisi võis vähemalt pooltel nendest päevadest olla topelt."

"Kui saali täna esimest korda tulin, siis ma ei oska seda kuskile lahterdada, see on ulme valdkond, millega me siin tegeleme," ütles Pärnoja.

Pärnoja sõnul näeb ta enne kontserte kummalisi unenägusid. "Pingutama peab kogu aeg, kõik kontserdid ajavad närvi. Näen kummalisi unenägusid, ei maga ja vähkren. Viimased kaks ööd on olnud õudusunenäod."

Toimetaja: Jaanika Valk"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.