Erki Pärnoja suurimast kontserdist: viimased kaks ööd on olnud õudusunenäod ({{commentsTotal}})

Ewert and The Two Dragons annab 22. märtsil Saku Suurhallis oma karjääri senise suurima soolokontserdi. Jüri Muttika käis uurimas, kuidas valmistumine käib.

Erki Pärnoja sõnul pole see legend, et bänd annab aastas üle 115 kontserdi. "Ma arvan, et tegelikult oli rohkem. Kontserte võis 115 olla, aga ülesastumisi võis vähemalt pooltel nendest päevadest olla topelt."

"Kui saali täna esimest korda tulin, siis ma ei oska seda kuskile lahterdada, see on ulme valdkond, millega me siin tegeleme," ütles Pärnoja.

Pärnoja sõnul näeb ta enne kontserte kummalisi unenägusid. "Pingutama peab kogu aeg, kõik kontserdid ajavad närvi. Näen kummalisi unenägusid, ei maga ja vähkren. Viimased kaks ööd on olnud õudusunenäod."

Toimetaja: Jaanika ValkInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.