Eeva Talsi: teen kindlasti loomingut edasi ({{commentsTotal}})

Curly Stringsi lauljal Eeva Talsil ilmub 25. märtsil sooloalbum.

Talsi sõnul toetavad bändiliikmed tema otsust anda välja sooloalbum. "Nad olid nii õnnelikud. Me oleme kõik toetavad kui kellelgi on muud projektid, see annab ka bändile nii palju juurde," vahendas "Ringvaade".

Curly Strings jätkab oma tegevust sellegipoolest. "Teeme ikka edasi, aga suve keskel kohtasin vana sõpra, Juhan Aru, kellega ei olnud juba aastaid näinud. Ta ütles, et kirjutab luuletusi ka ja siis ta saatis mulle ka sellise luuletuse nagu "Olen sulle vihmani truu". Nii pea kui lugesin sõnu tuli kohe meloodia ja see oli esimene kord minu jaoks." Tavaliselt tulevad lauljal enne meloodiad ja siis sõnad. "Nüüd vaatasin, et vau, sõnad hakkasid kohe helisema. See mõte tundus nii äge, et võiks ju veel midagi koos teha. "

Talsi sõnul võib ameerika filmides näha, kuidas kokku saavad sõnade ja muusika kirjutaja ning kõik luuakse kohapeal. Terve Talsi uus sooloalbum on samuti tehtud sellistel loomingupäevadel.

Toimetaja: Jaanika Valk"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.