Eeva Talsi: teen kindlasti loomingut edasi ({{commentsTotal}})

Curly Stringsi lauljal Eeva Talsil ilmub 25. märtsil sooloalbum.

Talsi sõnul toetavad bändiliikmed tema otsust anda välja sooloalbum. "Nad olid nii õnnelikud. Me oleme kõik toetavad kui kellelgi on muud projektid, see annab ka bändile nii palju juurde," vahendas "Ringvaade".

Curly Strings jätkab oma tegevust sellegipoolest. "Teeme ikka edasi, aga suve keskel kohtasin vana sõpra, Juhan Aru, kellega ei olnud juba aastaid näinud. Ta ütles, et kirjutab luuletusi ka ja siis ta saatis mulle ka sellise luuletuse nagu "Olen sulle vihmani truu". Nii pea kui lugesin sõnu tuli kohe meloodia ja see oli esimene kord minu jaoks." Tavaliselt tulevad lauljal enne meloodiad ja siis sõnad. "Nüüd vaatasin, et vau, sõnad hakkasid kohe helisema. See mõte tundus nii äge, et võiks ju veel midagi koos teha. "

Talsi sõnul võib ameerika filmides näha, kuidas kokku saavad sõnade ja muusika kirjutaja ning kõik luuakse kohapeal. Terve Talsi uus sooloalbum on samuti tehtud sellistel loomingupäevadel.

Toimetaja: Jaanika ValkInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".