Aprillis ETV eetrisse jõudev "Ajujaht" pälvis kuldmuna ({{commentsTotal}})

"Ajujaht" Autor/allikas: ERR

Parimate äriideede saatesari "Ajujaht" jõuab alates 7. aprillist taas ETV ekraanile, kus selgub tänavuse hooaja võitja. Veel enne suurt mõõduvõtmist selgus aga 18. märtsil toimunud Kuldmuna auhinnagalal, et digitaalse reklaami kategoorias võitis kuldmuna just "Ajujahile" kujundatud reklaam, mille tellija on "Ajujahi" korraldaja EAS.

Võidu toonud reklaami looja on Haiku agentuur, kujundaja Kaupo Kõrv, kodeerija Allar Pani.

ETVs hakkab "Ajujahi" sarja juhtima Kristo Elias.

Saatesarja produtsent Hannela Lippus lubab tänavusele hooajale täielikku uuendust ja pingelist võistlust kuni finaalini välja. Tänavu ollakse Lippuse sõnul palju stuudioseinte vahelt väljas ja žürii töösse kaasatakse senisest rohkem eksperte.

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".