Urmas Vaino jaburad küsimused ajasid noored klassikatähed segadusse ({{commentsTotal}})

"Klassikatähtede" tänavusi osalejaid ootas ees meediakoolitus, mis ajas nii mõnegi noore muusiku tõeliselt segadusse.

Saatejuht Urmas Vaino eestvedamisel pandi saates osalejad tõeliselt keerukasse olukorda, kui nad enda teadmata "Terevisiooni" stuudios eriti jaburate küsimustega hakkama pidid saama.

Vaino ajas intervjuudes sihilikult sassi intervjueeritavad ja esitas neile seosetuid küsimusi. Näiteks pidi akordionist Mikk Langeproon vastama, kas ta padja peal ka vahepeal pillimängu harjutab.

"Enne seda saadet, kui me läksime sinna, öeldi, et Vaino on täna väga pahas tujus, ma ei julgenud oma suud isegi lahti teha," tunnistas pianist Sten Heinoja.

Vaino ise loodab, et andis noortele muusikutele hea kogemuse. "Ja ei olegi öiget vastust, mida teha, kui sul on situatsioon, kui sinu vastas on ajakirjanik, kes ei tea, millest ta räägib ja kelle kohta ta küsib," tõdes saatejuht.

Toimetaja: Rutt ErnitsJüri Nael: pinge ja vaen on need, mis meid väsitavad

"Hommikus Anuga" oli külas EMTA lavakunstikooli professor Jüri Nael, kes rääkis tantsust ja teatrist, ühiskonna tervisest ja oma lapsepõlvest.

Alex Lepajõe: produtsendist kelm läks meie looga raha järele

Saates "Hommik Anuga" oli külas ärimees Alex Lepajõe, kes rääkis oma raamatust "Põgenemine" ja lahkarvamusest filmi "Sangarid" tegijatega.

Inimesed
Ivi Eenmaa: eelistan head raamatut käes hoida

"Prillitoos" käis külas raamatukogundusspetsialistil Ivi Eenmaal, kes rääkis muuhulgas, mida ta arvab sõnast "paberkandja".

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Plekktrumm" juhatab sisse Tartu ülikooli rektori valimise

27. märtsil on "Plekktrummis" külas Tartu ülikooli üliõpilaskonna esimees Reelika Alunurm, kellega räägitakse õppimise rollist tänapäeva üliõpilastele.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.