Urmas Vaino jaburad küsimused ajasid noored klassikatähed segadusse ({{commentsTotal}})

"Klassikatähtede" tänavusi osalejaid ootas ees meediakoolitus, mis ajas nii mõnegi noore muusiku tõeliselt segadusse.

Saatejuht Urmas Vaino eestvedamisel pandi saates osalejad tõeliselt keerukasse olukorda, kui nad enda teadmata "Terevisiooni" stuudios eriti jaburate küsimustega hakkama pidid saama.

Vaino ajas intervjuudes sihilikult sassi intervjueeritavad ja esitas neile seosetuid küsimusi. Näiteks pidi akordionist Mikk Langeproon vastama, kas ta padja peal ka vahepeal pillimängu harjutab.

"Enne seda saadet, kui me läksime sinna, öeldi, et Vaino on täna väga pahas tujus, ma ei julgenud oma suud isegi lahti teha," tunnistas pianist Sten Heinoja.

Vaino ise loodab, et andis noortele muusikutele hea kogemuse. "Ja ei olegi öiget vastust, mida teha, kui sul on situatsioon, kui sinu vastas on ajakirjanik, kes ei tea, millest ta räägib ja kelle kohta ta küsib," tõdes saatejuht.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.