ETV+ ekraanigraafika võitis Kuldmuna auhinnagalal hõbemuna ({{commentsTotal}})

Narvas avati uus telestuudio
Narvas avati uus telestuudio Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

Eile õhtul toimunud Kuldmuna auhinnagalal võitis venekeelse telekanali ETV+ visuaalne identiteet hõbemuna disaini ja firmagraafika kategoorias.

ETV+ visuaalse identiteedi ja graafika on loonud agentuurid Age McCann ja Tolm LLC. Disainerid on Joosep Volk, Johan Kallas, Vladimir Loginov ja Karri Kaljend. Produtsent Raino Mardo, helilooja Arian Levin, projektijuht Kadrin Visse.

"On väga hea meel, et rahvusringhäälingu kõige uuema telekanali visuaalne lahendus sai Kuldmuna žürii poolt kõrgelt hinnatud. Lahendus on värske, energiline ja lähtub ETV+ sloganist "Koos oleme plussis". Soovitan kõigil, kes veel pole seda teinud, ETV+ oma teleritest või internetist üles otsida. Vaatamist on seal kõigile, enamik programmist on tõlgitud ka eesti keelde," ütles ERRi turundusosakonna juhataja Kristel Maran.

Kuldmuna konkurssi korraldab Eesti turunduskommunikatsiooni agentuuride liit Eesti loovagentuuride iga-aastase festivalina alates aastast 1998, et tunnustada Eesti parimaid turunduskommunikatsiooni-lahendusi ja valdkonna silmapaistvamaid tegijaid.

ETV+ Channel Graphics Reel from Tolm on Vimeo.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".