Brainstorm: me endiselt mängime muusikat ja salvestame plaate ({{commentsTotal}})

Eile linastus Eestis dokumentaalfilm "Brainstorm: kallaste vahel". Filmilinastusel osalesid täies koosseisus ka bändi liikmed.

"Me endiselt mängime muusikat ja salvestame plaate. See on imeline. Kui me seda 27 aastat tagasi alustasime, poleks me seda osanud unistada," tunnistas bändi ninamee Renārs Kaupers "Ringvaatele".

Bänd osales 2000. aastal looga "My Star" Eurovisioonil, kus nad palju kuulsust kogusid. Kaupers usub, et 2000 oli nende jaoks üks edukamaid aastaid Eestis, kuid kodumaal Lätis oli neil hiljem palju edukamaid aastaid.

""My Star" ei ole enam kõige rohkem esitatud laul. Pigem "Maybe" või "Thunder Without Rain" on palju sagedamini kavas," selgitas Renārs Kaupers.

"Brainstorm: kallaste vahel" ("BrainStorm: Between the Shores") on lugu Läti kultusbändist, kes on viimase 25 aasta jooksul koos oma riigiga üles kasvanud. Dokumentaalfilm paljastab, kuidas bändi mõjutas ning mõjutab senini poliitiline ja majanduslik olukord.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.