Sel pühapäeval on võistlustules veel kõik kaheksa klassikatähte ({{commentsTotal}})

"Klassikatähed 2016" Autor: Ülo Josing/ERR

Pühapäeval, 20. märtsil kell 18.40 ETVs algavas teises "Klassikatähtede" saates astuvad viimast korda publiku ette kõik kaheksa võistlejat, alates sellest korrast hakkab osalejate rivi hõrenema.

Seekord võetakse lisaks žürii ja televaatajate häältele arvesse ka kontserdivooru põhjal kogutud hääled – hääletuskeskkond Klassikaraadio kodulehel on avatud laupäeva südaööni. Samuti võetakse arvesse eelmises saates antud hääled.

"Vaatamata sellele, et möödunud pühapäevasel telefonihääletusel said Telia kliendid helistamisel veateate, said kõik kõned registreeritud ja läksid hääletamisel arvesse," selgitas "Klassikatähed 2016" produtsent Silja Kala. "Teiste operaatoritega kõik sujus ja ka nende kaudu laekunud hääled on meil olemas."

Teise saate teema on "Unustamatu meloodia" ning žüriis jagavad sel korral hinnanguid Juhan Tralla, Triin Ruubel ja Andres Mustonen.

Toimetaja: Kerttu KaldojaTanel Padari uue loo autoriõigusi saab osta igaüks

Tanel Padar andis välja uue singli peakirjaga "Parem veelgi", mis ilmus koostöös värske Eesti start-upiga Fanvestory, kelle abiga saab igaüks Tanel Padari tegevust toetades loo erinevatest õigustest osa saada ja nii omakorda raha teenida.

Andra Teede: mina "Õnne 13" viimast osa kirjutama ei hakka

"Õnne 13" stsenarist Andra Teede tunnistas, et tema ülimenukal seriaalil "Õnne 13" lõppu ei näe.

Eurovisioon
EBU: Ukrainat ohustab Eurovisioonilt kõrvalejäämine

Euroopa Ringhäälingute Liidu (EBU) direktor kinnitas, et kui Ukrainaga ei jõuta kokkuleppele seoses Venemaa eurolauliku Julia Samoilova esinemisega, siis võivad Ukrainale kaasneda saktsioonid.

Inimesed
Stilist Gerly Tinn kaalukaotusest: ma kavatsen oma sünnikaalu saavutada

"Ringvaates" oli külas stilist Gerly Tinn, kes rääkis sellest, kuidas ta on tänaseks kaotanud kakskümmend kilo.

elu
"Ringvaade" maitses militaarmatkatoitu

Saates sai aimu, millised on moodsad Eestis toodetud, pakendatud ja disainitud toidukaubad, mis on mõeldud sõjaväelastele metsas tarbimiseks. Näiteks peedisupp fetajuustuga.

Tele/raadio
ETV ekraanile jõuab suurejooneline MustonenFest Tel Aviv 2017

ETV toob täna ekraanile rikkaliku saate muusikafestivalist MustonenFest Tel Aviv 2017.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.