Sel pühapäeval on võistlustules veel kõik kaheksa klassikatähte ({{commentsTotal}})

"Klassikatähed 2016" Autor/allikas: Ülo Josing/ERR

Pühapäeval, 20. märtsil kell 18.40 ETVs algavas teises "Klassikatähtede" saates astuvad viimast korda publiku ette kõik kaheksa võistlejat, alates sellest korrast hakkab osalejate rivi hõrenema.

Seekord võetakse lisaks žürii ja televaatajate häältele arvesse ka kontserdivooru põhjal kogutud hääled – hääletuskeskkond Klassikaraadio kodulehel on avatud laupäeva südaööni. Samuti võetakse arvesse eelmises saates antud hääled.

"Vaatamata sellele, et möödunud pühapäevasel telefonihääletusel said Telia kliendid helistamisel veateate, said kõik kõned registreeritud ja läksid hääletamisel arvesse," selgitas "Klassikatähed 2016" produtsent Silja Kala. "Teiste operaatoritega kõik sujus ja ka nende kaudu laekunud hääled on meil olemas."

Teise saate teema on "Unustamatu meloodia" ning žüriis jagavad sel korral hinnanguid Juhan Tralla, Triin Ruubel ja Andres Mustonen.

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Heli LäätsHeli Lääts
Heli Lääts: kui hinges on kitsas, siis meri lohutab

Jaanipäeval 85aastaseks saav Heli Lääts ütles intervjuus Õhtulehele, et pole üle saanud abikaasa Peeter Sauli kaotusest kolm aastat tagasi ning et teda aitab meri.

elu
RobootikavõistlusRobootikavõistlus
Robotex jõuab esmakordselt Küprosele

Eeloleval esmaspäeval toimub tehnoloogiaalane kogupereüritus Robotex esmakordselt Küprose pealinnas Nicosias. Tegemist on esimese Robotexi üritusega väljapool Eestit.

Tele/raadio
Noorte laulu- ja tantsupidu 2011. aastal.Noorte laulu- ja tantsupidu 2011. aastal.
Noorte laulu- ja tantsupidu kajastatakse kõigis ERRi kanalites

Juuli algus toob ETV ekraanile XII noorte laulu- ja tantsupeo "Mina jään" ülekanded. 26. kuni 30. juunil on eetris traditsioonilised peo ettevalmistust näitavad 10-minutilised eelsaated "PEOLE!", mida juhivad Margus Saar, Anna Gavronski, Piret Järvis, Taavi Eilat ja väike Kase Kai Kihnust.