Magnus Lužkov Kuldmuna konkursist: meie põhiline tähelepanu on ikkagi loovusel ({{commentsTotal}})

18. märtsil toimus Saku Suurhallis Kuldmuna auhinnagala, kus jagati preemiaid nutikamatele ja loovamatele reklaamidele. "Ringvaates" oli külas telereklaamide žürii liige Magnus Lužkov, kes tutvustas mõningaid osalenuid.

Žürii liige Magnus Lužkov ütles, et Kuldmuna on ikkagi loovuskonkurss, kus hinnatakse just seda külge enim, vahendas "Ringvaade". "Efektiivsuskonkursse on teisi, aga Kuldmuna keskendub just loovusele." Samas oli Lužkov sellega nõus, et kõige primitiivsemad ja lihtsamad reklaamid toimivad inimese psühholoogiale kõige paremini. "Need ei arenda tihti aga brändi kõige paremini ja ei mõju inimesele meeldivalt, mis võib lõpuks hoopis kahjuks tulla."

Ta tõdes, et eesti reklaamil on kindlasti oma nägu, millest huumoril on oma osa. "Kuldmuna on Eesti rahvuslik konkurss, siis seal hinnatakse eriti just seda, kuidas osatakse Eesti konteksti ära kasutada." Lužkovi leidis ka seda, et reklaam ei pea kindlasti alati olema praktiline, vaid ta peab olema just silmale ilus.

Toimetaja: Kaspar ViilupInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Valgus kõnnib KadriorusValgus kõnnib Kadriorus
Kadrioru park pakub suvel giidiekskursioone ja muusikat

Homme, 29. juunil toimub selle suve esimene jalutuskäik Kadrioru pargis koos giidiga, mis jätkub sariüritusena kuni hooaja lõpuni.

Tele/raadio
KaameradKaamerad
ERR kuulutab välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks

Eesti Rahvusringhääling koostöös Eesti Filmi Instituudi ja Eesti Kultuurkapitaliga kuulutab taas välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks.