Magnus Lužkov Kuldmuna konkursist: meie põhiline tähelepanu on ikkagi loovusel ({{commentsTotal}})

18. märtsil toimus Saku Suurhallis Kuldmuna auhinnagala, kus jagati preemiaid nutikamatele ja loovamatele reklaamidele. "Ringvaates" oli külas telereklaamide žürii liige Magnus Lužkov, kes tutvustas mõningaid osalenuid.

Žürii liige Magnus Lužkov ütles, et Kuldmuna on ikkagi loovuskonkurss, kus hinnatakse just seda külge enim, vahendas "Ringvaade". "Efektiivsuskonkursse on teisi, aga Kuldmuna keskendub just loovusele." Samas oli Lužkov sellega nõus, et kõige primitiivsemad ja lihtsamad reklaamid toimivad inimese psühholoogiale kõige paremini. "Need ei arenda tihti aga brändi kõige paremini ja ei mõju inimesele meeldivalt, mis võib lõpuks hoopis kahjuks tulla."

Ta tõdes, et eesti reklaamil on kindlasti oma nägu, millest huumoril on oma osa. "Kuldmuna on Eesti rahvuslik konkurss, siis seal hinnatakse eriti just seda, kuidas osatakse Eesti konteksti ära kasutada." Lužkovi leidis ka seda, et reklaam ei pea kindlasti alati olema praktiline, vaid ta peab olema just silmale ilus.

Toimetaja: Kaspar Viilup"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Rahva Raamatus esitletakse pressifotode aastaraamatut

Kolmapäeval, 29 märtsil kell 17.30 toimub Viru keskuse Rahva Raamatu poes Eesti Pressifoto 2017 aastaraamatu esitlus.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.