Neli õde moodustasid bändi "The Ilves Sisters" ({{commentsTotal}})

"Ringvaate" stuudios astus üles ansambel "The Ilves Sisters", mille moodustavad neli õde. Üks bändi liige on ka "Klassikatähtede" saatest tuttav Silvia Ilves.

Tšellomängija Silvia Ilves ütles, et kunagi käisid nad kõik koos ehk kuue õega välismaal koos muusikat tegemas, vahendas "Ringvaade". "Üks õdedest elab nüüd Hispaanias ja tema enam muusikaga ei tegele." Silvia ei osanudki hästi põhjendada, miks nad kõik niivõrd musikaalsed on. "Ema on meil klaveriõpetaja ning isa vastupidi autoinsener, kuid ta on siiski väga hea kõrvaga - ma julgen pidada teda meie parimaks kriitikuks."

Ansambli "The Ilves Sisters" moodustavad õed Silvia (tšello), Liidia (klaver), Aleksandra (viiul) ja Gloria (viiul). Vaata nende uusversiooni ABBA loost "Waterloo":

Toimetaja: Kaspar ViilupTerasmikrofoni pälvis Juss Haasma

Juba neljandat aastat jagab "Ringvaate" toimetus rahvusvahelise teatripäeva eel välja Terasmikrofoni preemia, mille pälvib nende saates põnevamaid intervjuusid andnud näitleja või lavastaja. Sel korral sai auhinna endale Juss Haasma.

Eesti passi saanud Ruslan Trochynskyi: ootasin sinist, aga on punane

Värskelt Eesti kodakondsuse saanud Ruslan Trochynskyi rääkis, kuidas on möödunud kaks kuud Eesti passiga.

Inimesed
Kohus saatis räppar Beebilõusta pooleks aastaks vangi

Harju maakohus mõistis Beebilõustana tuntud räppari Andrus Elbingu neljapäeval süüdi röövis ning karistas teda osaliselt reaalse vangistusega.

elu
Jõgeva padjalahingul loodetakse taas Guinnessi rekordit püstitada

Homme peetakse Jõgeval teist korda maha maailma suurim padjalahing.

Tele/raadio
"Plekktrumm" juhatab sisse Tartu ülikooli rektori valimise

27. märtsil on "Plekktrummis" külas Tartu ülikooli üliõpilaskonna esimees Reelika Alunurm, kellega räägitakse õppimise rollist tänapäeva üliõpilastele.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.