Neli õde moodustasid bändi "The Ilves Sisters" ({{commentsTotal}})

"Ringvaate" stuudios astus üles ansambel "The Ilves Sisters", mille moodustavad neli õde. Üks bändi liige on ka "Klassikatähtede" saatest tuttav Silvia Ilves.

Tšellomängija Silvia Ilves ütles, et kunagi käisid nad kõik koos ehk kuue õega välismaal koos muusikat tegemas, vahendas "Ringvaade". "Üks õdedest elab nüüd Hispaanias ja tema enam muusikaga ei tegele." Silvia ei osanudki hästi põhjendada, miks nad kõik niivõrd musikaalsed on. "Ema on meil klaveriõpetaja ning isa vastupidi autoinsener, kuid ta on siiski väga hea kõrvaga - ma julgen pidada teda meie parimaks kriitikuks."

Ansambli "The Ilves Sisters" moodustavad õed Silvia (tšello), Liidia (klaver), Aleksandra (viiul) ja Gloria (viiul). Vaata nende uusversiooni ABBA loost "Waterloo":

Toimetaja: Kaspar ViilupInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.