Galerii ja video: ERRi terviseraja "Rahvusringrada" avamine ({{commentsTotal}})

{{1458234987000 | amCalendar}}

17. märtsil avati Telemajas 550-meetrine terviserada, kus on kõigil Rahvusringhäälingu töötajatel võimalik säilitada tubases keskkonnas sportlik vaim.

Terviseraja avamisel astus üles spordiajakirjanik Lembitu Kuuse, kes selgitas mõne sõnaga sellise projekti vajalikkust.

Rajale selgitati nimi välja konkursil, mis toimus ERRi siseveebis. Võitjaks osutus multimeediatoimetaja Madis Lauri poolt välja pakutud nimi "rahvusringrada", mistõttu oli tema koos Margus Allikmaaga ka üks esimesi inimesi, kes selle raja läbis.

Esimesel tunnil oli lisaks rajale endale võimalik osa võtta ka mitmetest pisikestest ülesannetest, nende seas näiteks korvpalli vabavisked ning lauajalgpall. Edaspidi jääb rada avatuks küll ilma nende ülesanneteta.

"Rahvusringraja" läbis ka "Ringvaate" reporter Hannes Hermaküla - videost on näha ka enamikke teel olnud lõbusatest "takistustest":

Toimetaja: Kaspar ViilupInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.