Galerii ja video: ERRi terviseraja "Rahvusringrada" avamine ({{commentsTotal}})

Vaata galeriid
95 pilti
Foto: ERRi terviseraja "Rahvusringrada" avamine Autor: Hanna Samoson/ERR
{{1458234987000 | amCalendar}}

17. märtsil avati Telemajas 550-meetrine terviserada, kus on kõigil Rahvusringhäälingu töötajatel võimalik säilitada tubases keskkonnas sportlik vaim.

Terviseraja avamisel astus üles spordiajakirjanik Lembitu Kuuse, kes selgitas mõne sõnaga sellise projekti vajalikkust.

Rajale selgitati nimi välja konkursil, mis toimus ERRi siseveebis. Võitjaks osutus multimeediatoimetaja Madis Lauri poolt välja pakutud nimi "rahvusringrada", mistõttu oli tema koos Margus Allikmaaga ka üks esimesi inimesi, kes selle raja läbis.

Esimesel tunnil oli lisaks rajale endale võimalik osa võtta ka mitmetest pisikestest ülesannetest, nende seas näiteks korvpalli vabavisked ning lauajalgpall. Edaspidi jääb rada avatuks küll ilma nende ülesanneteta.

"Rahvusringraja" läbis ka "Ringvaate" reporter Hannes Hermaküla - videost on näha ka enamikke teel olnud lõbusatest "takistustest":

Toimetaja: Kaspar Viilup"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.