Internetikuulsus Taryn Southern tutvustas youtuberi elu ({{commentsTotal}})

"Ringvaade" püüdis vastata küsimusele, miks vaatavad sajad miljonid inimesed teleri asemel internetis vahel üsna omapäraseid videoid.

Maailmakuulus youtuber Taryn Southern käis saates seda kõike selgitamas. "Tuleb kaamera käima panna, video Youtube'i laadida ja saab end youtuberiks nimetada," ütles Southern.

Ta kirjeldas, et näitleja ja youtuberi peamiseks erinevuseks on suhe oma fänniga. "Noored arvavad, et sa oled nende sõber ja nad tunnevad sind. Nad saavad sinu eluga tutvuda ja näha sinu magamistuppa," rääkis Southern youtuberitest.

Kokku on Southern Youtube'is videoid avaldanud juba kümme aastat ning tema kanalit jälgib pea pool miljonit videokeskkonna kasutajat. Sellest hoolimata pole tema hinnangul lihtne Youtube'is rikkaks saada.

"Mina ei soovitaks seda kiirelt rikastumise plaanina, milleks mõned inimesed seda peavad. See nõuab palju vaatamisi ja jälgijaid, et saada igakuist sissetulekut," selgitas ta.

Taryn Southerni enda videoid on vaadatud aga miljoneid kordi. Tema ülimenukas video rindadest on kogunud Youtube'is viis ja pool miljonit klikki:

 

Toimetaja: Rutt Ernits"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.