Internetikuulsus Taryn Southern tutvustas youtuberi elu ({{commentsTotal}})

"Ringvaade" püüdis vastata küsimusele, miks vaatavad sajad miljonid inimesed teleri asemel internetis vahel üsna omapäraseid videoid.

Maailmakuulus youtuber Taryn Southern käis saates seda kõike selgitamas. "Tuleb kaamera käima panna, video Youtube'i laadida ja saab end youtuberiks nimetada," ütles Southern.

Ta kirjeldas, et näitleja ja youtuberi peamiseks erinevuseks on suhe oma fänniga. "Noored arvavad, et sa oled nende sõber ja nad tunnevad sind. Nad saavad sinu eluga tutvuda ja näha sinu magamistuppa," rääkis Southern youtuberitest.

Kokku on Southern Youtube'is videoid avaldanud juba kümme aastat ning tema kanalit jälgib pea pool miljonit videokeskkonna kasutajat. Sellest hoolimata pole tema hinnangul lihtne Youtube'is rikkaks saada.

"Mina ei soovitaks seda kiirelt rikastumise plaanina, milleks mõned inimesed seda peavad. See nõuab palju vaatamisi ja jälgijaid, et saada igakuist sissetulekut," selgitas ta.

Taryn Southerni enda videoid on vaadatud aga miljoneid kordi. Tema ülimenukas video rindadest on kogunud Youtube'is viis ja pool miljonit klikki:

 

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".