Kristjan Pihl astub "Pealtnägija" meeskonda ({{commentsTotal}})

Kristjan Pihl
Kristjan Pihl Autor/allikas: Erakogu
{{1458119851000 | amCalendar}}

ETV saade "Pealtnägija" saab peagi täiendust ajakirjanik Kristjan Pihli näol ning toimetusega liitub ka ERRi Tartu korrespondent Taavi Eilat.

Möödunud nädalal teatas "Pealtnägija" meeskonna liige ja Vikerraadio saatejuht Rasmus Kagge, et lahkub ERRist ja üldse ajakirjandusest ning tema uueks tööandjaks saab riigikantselei.

""Pealtnägija" kasutab Rasmus Kagge lahkumist võimalusena viia läbi jõuline noorenduskuur, mis annaks staažikale telemagasinile veel rohkem energiat ja värskust," kommenteeris "Pealtnägija" saatejuht Mihkel Kärmas Menule. "Alates aprillist liitub "Pealtnägija" toimetusega Eesti Ekspressis end uue põlvkonna kõva tegijana tõestanud Kristjan Pihl (25), kes alustab toimetuses kaadritaguse jõuna ning kujuneb loodetavasti kiirelt ka ekraaninäoks."

Tähelepanelikumad on juba märganud, et regulaarselt teeb "Pealtnägijas" lugusid ka Taavi Eilat (26), keda vaataja tunneb mitmekülgse ERRi Tartu korrespondendina. "Alates sügisest jagab Eilat end võrdselt "Pealtnägija" ja "Aktuaalse Kaamera" vahel. Lisaks teevad "Pealtnägijale" aeg-ajalt kaastöid teised andekad ajakirjanikud, et pakkuda vaatajatele igal kolmapäeva õhtul ikka parimat eestikeelset telepublitsistikat," lisas Kärmas.

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Laulu- ja tantsupeolisi majutatakse 44 koolimajas

Laulu- ja tantsupeole saabunud lapsed ja noored ööbivad traditsiooniliselt Tallinna koolimajades. Enam kui 19 tuhat noort mahutatakse ära 44 Tallinna ja Harjumaa kooli.

Tele/raadio
KaameradKaamerad
ERR kuulutab välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks

Eesti Rahvusringhääling koostöös Eesti Filmi Instituudi ja Eesti Kultuurkapitaliga kuulutab taas välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks.