Klassikatähed võistlevad esimeses kontserdivoorus ({{commentsTotal}})

"Klassikatähed 2016" Autor/allikas: Ülo Josing/ERR

Homme, 16. märtsil kell 18 võtavad "Klassikatähed 2016" osalejad mõõtu Estonia kontserdisaalis toimuvas kontserdivoorus. Menu loosib kontserdile ka pileteid.

 Jälgida saab seda nii Klassikaraadio kui ka ERRi kultuuriportaali vahendusel. Hääli oma lemmiku poolt saab anda nii kohapeal kui ka Klassikaraadio kodulehel, kus hääletuskeskkond on avatud kuni laupäeva südaööni.

"Kontserdivooru teeb eriti väärtuslikuks see, et seal saab oma kõrvaga kuulda ja silmaga näha, kuidas noored klassikatähed suure lava peal mõjuvad. Samuti võimaldab kontserdivoor osalejatel oma oskusi põhjalikumalt näidata – teleformaadi kolme minuti asemel on kontserdivoorus lava iga osaleja päralt 15 minutit," innustas saate formaadi üks autoreid Timo Steiner kõiki huvilisi kontserdivoorust osa saama.

Kontserdivoorus on publiku ees veel kõik kaheksa klassikatähte. Osalejate read hakkavad hõrenema alates järgmisest saatest, mis on eetris pühapäeval, 20. märtsil kell 18.40. Lisaks žüriile saavad arvamust avaldada televaatajad ning just publik on see, kes otsustab, kellest saab Klassikatäht 2016.

Finalistide galakontsert ERSOga Olari Eltsi dirigeerimisel toimub Estonia kontserdisaalis 20. aprillil.

Pileteid homsele kontserdile on võimalik võita ka Menu Facebooki lehel. Kirjuta vaid, kes sinu arvates tänavuse hooaja võidab ning kaks piletit kell 18 algavale kontserdile võivadki olla sinu.

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Heli LäätsHeli Lääts
Heli Lääts: kui hinges on kitsas, siis meri lohutab

Jaanipäeval 85aastaseks saav Heli Lääts ütles intervjuus Õhtulehele, et pole üle saanud abikaasa Peeter Sauli kaotusest kolm aastat tagasi ning et teda aitab meri.

elu
RobootikavõistlusRobootikavõistlus
Robotex jõuab esmakordselt Küprosele

Eeloleval esmaspäeval toimub tehnoloogiaalane kogupereüritus Robotex esmakordselt Küprose pealinnas Nicosias. Tegemist on esimese Robotexi üritusega väljapool Eestit.

Tele/raadio
Noorte laulu- ja tantsupidu 2011. aastal.Noorte laulu- ja tantsupidu 2011. aastal.
Noorte laulu- ja tantsupidu kajastatakse kõigis ERRi kanalites

Juuli algus toob ETV ekraanile XII noorte laulu- ja tantsupeo "Mina jään" ülekanded. 26. kuni 30. juunil on eetris traditsioonilised peo ettevalmistust näitavad 10-minutilised eelsaated "PEOLE!", mida juhivad Margus Saar, Anna Gavronski, Piret Järvis, Taavi Eilat ja väike Kase Kai Kihnust.