Klassikatähed võistlevad esimeses kontserdivoorus ({{commentsTotal}})

"Klassikatähed 2016" Autor: Ülo Josing/ERR

Homme, 16. märtsil kell 18 võtavad "Klassikatähed 2016" osalejad mõõtu Estonia kontserdisaalis toimuvas kontserdivoorus. Menu loosib kontserdile ka pileteid.

 Jälgida saab seda nii Klassikaraadio kui ka ERRi kultuuriportaali vahendusel. Hääli oma lemmiku poolt saab anda nii kohapeal kui ka Klassikaraadio kodulehel, kus hääletuskeskkond on avatud kuni laupäeva südaööni.

"Kontserdivooru teeb eriti väärtuslikuks see, et seal saab oma kõrvaga kuulda ja silmaga näha, kuidas noored klassikatähed suure lava peal mõjuvad. Samuti võimaldab kontserdivoor osalejatel oma oskusi põhjalikumalt näidata – teleformaadi kolme minuti asemel on kontserdivoorus lava iga osaleja päralt 15 minutit," innustas saate formaadi üks autoreid Timo Steiner kõiki huvilisi kontserdivoorust osa saama.

Kontserdivoorus on publiku ees veel kõik kaheksa klassikatähte. Osalejate read hakkavad hõrenema alates järgmisest saatest, mis on eetris pühapäeval, 20. märtsil kell 18.40. Lisaks žüriile saavad arvamust avaldada televaatajad ning just publik on see, kes otsustab, kellest saab Klassikatäht 2016.

Finalistide galakontsert ERSOga Olari Eltsi dirigeerimisel toimub Estonia kontserdisaalis 20. aprillil.

Pileteid homsele kontserdile on võimalik võita ka Menu Facebooki lehel. Kirjuta vaid, kes sinu arvates tänavuse hooaja võidab ning kaks piletit kell 18 algavale kontserdile võivadki olla sinu.

Toimetaja: Kerttu KaldojaTanel Padari uue loo autoriõigusi saab osta igaüks

Tanel Padar andis välja uue singli peakirjaga "Parem veelgi", mis ilmus koostöös värske Eesti start-upiga Fanvestory, kelle abiga saab igaüks Tanel Padari tegevust toetades loo erinevatest õigustest osa saada ja nii omakorda raha teenida.

Andra Teede: mina "Õnne 13" viimast osa kirjutama ei hakka

"Õnne 13" stsenarist Andra Teede tunnistas, et tema ülimenukal seriaalil "Õnne 13" lõppu ei näe.

Eurovisioon
EBU: Ukrainat ohustab Eurovisioonilt kõrvalejäämine

Euroopa Ringhäälingute Liidu (EBU) direktor kinnitas, et kui Ukrainaga ei jõuta kokkuleppele seoses Venemaa eurolauliku Julia Samoilova esinemisega, siis võivad Ukrainale kaasneda saktsioonid.

Inimesed
Stilist Gerly Tinn kaalukaotusest: ma kavatsen oma sünnikaalu saavutada

"Ringvaates" oli külas stilist Gerly Tinn, kes rääkis sellest, kuidas ta on tänaseks kaotanud kakskümmend kilo.

elu
"Ringvaade" maitses militaarmatkatoitu

Saates sai aimu, millised on moodsad Eestis toodetud, pakendatud ja disainitud toidukaubad, mis on mõeldud sõjaväelastele metsas tarbimiseks. Näiteks peedisupp fetajuustuga.

Tele/raadio
ETV ekraanile jõuab suurejooneline MustonenFest Tel Aviv 2017

ETV toob täna ekraanile rikkaliku saate muusikafestivalist MustonenFest Tel Aviv 2017.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.