Fibit täitis Viru keskuse värske moeloominguga ({{commentsTotal}})

Tallinnas Viru keskuses toimus FIBIT, kus esitleti tänavu Tiina Talumehe naiselikku ja lendlevat kevadkollektsiooni ning mulluse Hõbenõela nominendi Äli Kargoja värske moebrändi August loomingut.

Nagu kevadel lume sulades hakkab looduses välja ilmuma ka muid toone peale musta, valge ja halli, kajastub see ka kevadistes moekollektsioonides. Tiina Talumehe bränd Tiina by Tiina näitas lendlevat ja mõjuvalt lillelist stiili, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Traditsioonilisele küsimusele, mis on sel kevadel moes, vastas Tiina Talumees, et kuna mood on kõikelubav, siis midagi konkreetset välja tuua on raske, küll aga inspireerivat disainereid ööriietus ehk mugav pidžaamastiil. Moevärvina vallutab rõivaid kollane ja selle kõrval juba sügisel populaarseks muutunud roosa.

Pariisis kogemusi omandanud Äli Kargoja bränd August on hoopis teisest puust ja kannab tugevat minimalismimärki, mille tunnused on range joon ja selged, puhtad toonid. Äli Kargoja oli ka üks mullune Hõbenõela nominent.

Augusti toodang valmib eranditult ökomärgisega kangastest ja Äli Kargoja kinnitusel on talle väga oluline jätta moeloojana planeedile Maa võimalikult väike jalajälg.

"Maailm on massimoe all lookas ja Augusti jaoks on väga oluline kasutada orgaanilisi kangaid väikebrändina. Muidugi on see väljakutse, aga on näha, et ka kiirmoeketid näevad, et see on aktuaalne teema ja hakkavad selliseid kollektsioone tegema nagu H&M," selgitas Kargoja.

Esmakordset FIBItil osalemist pidas Kargoja meeldivaks väljakutseks, mis läks igati korda.

Toimetaja: Merili NaelInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.