ERR.ee video | Et AK kestaks päikese kustumiseni ja teised töötajate soovid juubilarile ({{commentsTotal}})

Uudistetoimetuse töötajad edastasid kaamera vahendusel oma õnnitlused "Aktuaalse kaamera" 60. sünnipäeva puhul. Õnnitlustes vaadati nii minevikku kui ka tulevikku, sooviti häid katteplaane, igavest noorust ja naljasoont.

"Ma arvan, et kõik inimesed soovivad pikka iga, aga pikk iga ei tähenda ilmtingimata seda, et me peaksime jääma mööda põrandaid roomama, et me ei oleks enam erksad, sihvakad ja tahtmist täis. Pikk iga, aga ikkagi rõõmus meel," edastas oma soovid AK vastutav toimetaja Maria-Ann Rohemäe.

Teiste seas võtsid sõna ka Kadri Hinrikus, Margus Saar, Peeter, Kaldre, Anne Raiste, Astrid Kannel, ERR-i sporditoimetus, venekeelse AK toimetus ja mitmed teised.

"Ma soovin, et "Aktuaalne kaamera" jääks igavesti nooreks, see, et meie jääme vanaks, ei peaks olema "Aktuaalse kaamera" probleem. Tulevad noored, tulevad huvitavamad ja paremad inimesed, kes teevad seda saadet igavest, kuni päikese kustumiseni," ütles uudisteankur Astrid Kannel."Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.