ERR.ee video | Et AK kestaks päikese kustumiseni ja teised töötajate soovid juubilarile ({{commentsTotal}})

Uudistetoimetuse töötajad edastasid kaamera vahendusel oma õnnitlused "Aktuaalse kaamera" 60. sünnipäeva puhul. Õnnitlustes vaadati nii minevikku kui ka tulevikku, sooviti häid katteplaane, igavest noorust ja naljasoont.

"Ma arvan, et kõik inimesed soovivad pikka iga, aga pikk iga ei tähenda ilmtingimata seda, et me peaksime jääma mööda põrandaid roomama, et me ei oleks enam erksad, sihvakad ja tahtmist täis. Pikk iga, aga ikkagi rõõmus meel," edastas oma soovid AK vastutav toimetaja Maria-Ann Rohemäe.

Teiste seas võtsid sõna ka Kadri Hinrikus, Margus Saar, Peeter, Kaldre, Anne Raiste, Astrid Kannel, ERR-i sporditoimetus, venekeelse AK toimetus ja mitmed teised.

"Ma soovin, et "Aktuaalne kaamera" jääks igavesti nooreks, see, et meie jääme vanaks, ei peaks olema "Aktuaalse kaamera" probleem. Tulevad noored, tulevad huvitavamad ja paremad inimesed, kes teevad seda saadet igavest, kuni päikese kustumiseni," ütles uudisteankur Astrid Kannel.Inimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Valgus kõnnib KadriorusValgus kõnnib Kadriorus
Kadrioru park pakub suvel giidiekskursioone ja muusikat

Homme, 29. juunil toimub selle suve esimene jalutuskäik Kadrioru pargis koos giidiga, mis jätkub sariüritusena kuni hooaja lõpuni.

Tele/raadio
KaameradKaamerad
ERR kuulutab välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks

Eesti Rahvusringhääling koostöös Eesti Filmi Instituudi ja Eesti Kultuurkapitaliga kuulutab taas välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks.