Enn Eesmaa "Aktuaalse kaamera" sünnipäeval: sooviks näha rohkem otselülitusi ({{commentsTotal}})

"Aktuaalse kaamera" endine diktor ja peatoimetaja Enn Eesmaa ütles, et tema sooviks näha uudistesaates rohkem otselülitusi, sest selle vastu trükimeedia ei saa.

"Aktuaalne kaamera" saab täna 60-aastaseks. Sünnipäeval viibinud Enn Eesmaa ütles, et "Aktuaalse kaamera" vaatajaid jääb ilmselt iga päevaga vähemaks, kuid see ei tähenda saate lõppu. Asju tuleb teha lihtsalt veidi teistmoodi.

"Usun, et neid inimesi, kes kell 21 istuvad oma kodudes eetrit vaatama mõttega, et kuulda, mis on maailmas ja Eestis täna juhtunud, jääb iga päevaga vähemaks. Aga see ei tähenda seda, et "Aktuaalne kaamera" oma tegevuse lõpetaks. Neid asju peab lihtsalt tegema natuke teistmoodi, serveerima natuke teistmoodi. Mina sooviks näha rohkem otselülitusi, sest selle vastu ei saa ju trükimeedia kuidagi - tänased uudised ikkagi täna, mitte homses ajalehes," rääkis ta.

Toimetaja: Merili Nael"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.