Enn Eesmaa "Aktuaalse kaamera" sünnipäeval: sooviks näha rohkem otselülitusi ({{commentsTotal}})

"Aktuaalse kaamera" endine diktor ja peatoimetaja Enn Eesmaa ütles, et tema sooviks näha uudistesaates rohkem otselülitusi, sest selle vastu trükimeedia ei saa.

"Aktuaalne kaamera" saab täna 60-aastaseks. Sünnipäeval viibinud Enn Eesmaa ütles, et "Aktuaalse kaamera" vaatajaid jääb ilmselt iga päevaga vähemaks, kuid see ei tähenda saate lõppu. Asju tuleb teha lihtsalt veidi teistmoodi.

"Usun, et neid inimesi, kes kell 21 istuvad oma kodudes eetrit vaatama mõttega, et kuulda, mis on maailmas ja Eestis täna juhtunud, jääb iga päevaga vähemaks. Aga see ei tähenda seda, et "Aktuaalne kaamera" oma tegevuse lõpetaks. Neid asju peab lihtsalt tegema natuke teistmoodi, serveerima natuke teistmoodi. Mina sooviks näha rohkem otselülitusi, sest selle vastu ei saa ju trükimeedia kuidagi - tänased uudised ikkagi täna, mitte homses ajalehes," rääkis ta.

Toimetaja: Merili NaelInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".