ERR.ee video | Elo Ellermaa igatseb isegi puhkepäevadel töö järele ({{commentsTotal}})

Kuus aastat "Aktuaalses kaameras" reporterina töötanud Elo Ellermaa rääkis vahetult pärast võtet lennujaamas, millised on olnud põnevamad sündmused tema AK karjääri jooksul.

"On ka neid päevi, kus me jookseme hulluks ennast, see täiesti sõltub. Ajakirjaniku jaoks on see loomulikult lihtne, kui sa lähed pressikonverentsile, pannakse kolm inimest ritta ja sa lihtsalt käid ja küsid nad läbi. Aga kui meil on oma teemad ja on vaja saada näiteks neli erakonda kätte, aga riigikogus istungeid ei toimu ja sa pead neid mööda linna taga ajama, siis võib olla väga kiire," rääkis Ellermaa, kelle kinnitusel ei ole AK-s ükski päev ühesugune.

Kuigi Ellermaal endal pole veel kordagi juhtunud olukorda, kus lugu eetrisse ei jõuagi, on tihedad need õhtud, kui uudis saab valmis alles siis, kui saade juba käib. "Selliseid viimase hetke asju juhtub väga tihti. Mida me saame teha, me saame eetrisseminemise ajaga mängida, eriti kui on kella üheksane saade," rääkis Ellermaa, kelle sõnul on lood eetrisse läinud isegi pärast ilmateadet.

Kuigi töö juures köidab Ellermaad see, et päevad pole vennad, on üheks väga suureks plussiks ka kollektiiv. "Ma arvan, et nii ühtehoidvat kollektiivi on väga raske leida. Kui mul on mitu vaba päeva järjest, ma nii ootan, et ma saaks tööle tagasi," tõdes ta.Inimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".