ERR.ee video | Elo Ellermaa igatseb isegi puhkepäevadel töö järele ({{commentsTotal}})

Kuus aastat "Aktuaalses kaameras" reporterina töötanud Elo Ellermaa rääkis vahetult pärast võtet lennujaamas, millised on olnud põnevamad sündmused tema AK karjääri jooksul.

"On ka neid päevi, kus me jookseme hulluks ennast, see täiesti sõltub. Ajakirjaniku jaoks on see loomulikult lihtne, kui sa lähed pressikonverentsile, pannakse kolm inimest ritta ja sa lihtsalt käid ja küsid nad läbi. Aga kui meil on oma teemad ja on vaja saada näiteks neli erakonda kätte, aga riigikogus istungeid ei toimu ja sa pead neid mööda linna taga ajama, siis võib olla väga kiire," rääkis Ellermaa, kelle kinnitusel ei ole AK-s ükski päev ühesugune.

Kuigi Ellermaal endal pole veel kordagi juhtunud olukorda, kus lugu eetrisse ei jõuagi, on tihedad need õhtud, kui uudis saab valmis alles siis, kui saade juba käib. "Selliseid viimase hetke asju juhtub väga tihti. Mida me saame teha, me saame eetrisseminemise ajaga mängida, eriti kui on kella üheksane saade," rääkis Ellermaa, kelle sõnul on lood eetrisse läinud isegi pärast ilmateadet.

Kuigi töö juures köidab Ellermaad see, et päevad pole vennad, on üheks väga suureks plussiks ka kollektiiv. "Ma arvan, et nii ühtehoidvat kollektiivi on väga raske leida. Kui mul on mitu vaba päeva järjest, ma nii ootan, et ma saaks tööle tagasi," tõdes ta."Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.