ERR.ee video | Töö viis AK operaatori helikopteri pardale ({{commentsTotal}})

ERR-i portaal on täna päev läbi "Aktuaalse kaamera" tegemisi jälginud ning kaamera ette jäi ka operaator Kaarel Tooming, kes rääkis oma tööst uudistesaates.

"Siin tõesti iga päev on erinev, tuled tööle ja sa ei tea, mis sind ees ootab. Teinekord on rahulik päev, saad rahulikult raamatut lugeda ja ootad võtet, aga mõni päev sa jooksedki ringi ja ei saa isegi lõunale mindud," kirjeldas Kaarel tööd AK-s.

Seni kõige põnevam võte on Kaarli viinud helikopteri pardale. "Minu kõige põnevam võte oli käia päästeameti helikopteriga lendamas ja filmimas. Ma olin nii üllatunud, et see helikopter oli nii stabiilne," kiitis ta.

See, et operaator harva ise kaamera ette satub, Kaarlit ei kurvasta. "Kaamera taga on just mõnus see, et sa saad vaadata, mis teised inimesed teevad ja kuidas nad kardavad seda kaamerat teinekord," kirjeldas ta.Inimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".