ERR.ee video | Töö viis AK operaatori helikopteri pardale ({{commentsTotal}})

ERR-i portaal on täna päev läbi "Aktuaalse kaamera" tegemisi jälginud ning kaamera ette jäi ka operaator Kaarel Tooming, kes rääkis oma tööst uudistesaates.

"Siin tõesti iga päev on erinev, tuled tööle ja sa ei tea, mis sind ees ootab. Teinekord on rahulik päev, saad rahulikult raamatut lugeda ja ootad võtet, aga mõni päev sa jooksedki ringi ja ei saa isegi lõunale mindud," kirjeldas Kaarel tööd AK-s.

Seni kõige põnevam võte on Kaarli viinud helikopteri pardale. "Minu kõige põnevam võte oli käia päästeameti helikopteriga lendamas ja filmimas. Ma olin nii üllatunud, et see helikopter oli nii stabiilne," kiitis ta.

See, et operaator harva ise kaamera ette satub, Kaarlit ei kurvasta. "Kaamera taga on just mõnus see, et sa saad vaadata, mis teised inimesed teevad ja kuidas nad kardavad seda kaamerat teinekord," kirjeldas ta."Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.