Tänasest läheb ETV+ eetrisse Narva stuudio esimene saade "Rahvale tähtis" ({{commentsTotal}})

"Rahvale tähtis" Autor/allikas: ETV+/ERR

Analüütiline vestlussaade "Rahvale tähtis" on tänasest telekanali ETV+ otse-eetris pärast "Aktuaalse kaamera" uudiseid.

Rahvusringhäälingu Narva stuudiost eetrisse minevat saadet juhivad ERRi ajakirjanik Jüri Nikolajev, ajalehe Narvskaja Gazeta peatoimetaja Sergei Stepanov ning ajalehe Viru Prospekt vastutav toimetaja Svetalana Zaitseva.

Uues saates analüüsivad saatejuhid koos stuudiokülalisega pressiklubi formaadis nädala olulisi sündmusi Eestis ja välismaal ning tähtsal kohal on ka Ida-Virumaal toimuv.

"Siiamani olid Narva, Sillamäe ja Kohtla-Järve elanike arvamused sõnastatud poliitikute või pealinna ajakirjanike poolt. Uus telesaade "Rahvale tähtis" on Ida-Virumaa elanike otsekõne," selgitas ETV+ peatoimetaja Darja Saar.

Esimeses saates proovitakse koos külalisega, Ida-Viru maavanema Andres Noormägiga mõista olukorda Ida-Virumaal. "Plaanime selgitada, kuivõrd on Ida-Virumaa võimeline oma probleemidega iseseisvalt hakkama saama. Või oleme rahul ülalpeetava rolliga, lootes alati saada abi? Mis täpsemalt segab valda majanduslikult edukaks saamisel," kirjeldas saatejuht Sergei Stepanov.

"Üritame aru saada, millise "kommi" otsustas valitsus Ida-Virumaale kinkida. Teeme kommipaberi lahti ja proovime, kuidas see sobib meie provintslikule maitsele," kommenteeris ERRi ajakirjanik Jüri Nikolajev valitsuse möödunud nädalal toimunud istungit Narvas, millest samuti räägitakse saates "Rahvale tähtis".

Saade "Rahvale tähtis" on ETV+ otse-eetris Narva stuudiost iga kolmapäeval kell 20.30 alates 9. märtsist. Saate kordusel laupäeva hommikuti kell 10.00 on ka eestikeelsed subtiitrid.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Valgus kõnnib KadriorusValgus kõnnib Kadriorus
Kadrioru park pakub suvel giidiekskursioone ja muusikat

Homme, 29. juunil toimub selle suve esimene jalutuskäik Kadrioru pargis koos giidiga, mis jätkub sariüritusena kuni hooaja lõpuni.

Tele/raadio
KaameradKaamerad
ERR kuulutab välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks

Eesti Rahvusringhääling koostöös Eesti Filmi Instituudi ja Eesti Kultuurkapitaliga kuulutab taas välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks.