Rein Rannap kasutab teoses anonüümseid netikommentaare ({{commentsTotal}})

Rein Rannap kasutab oma uues teoses anonüümseid pagulasteemalisi netikommentaare. Marko Reikop käis uurimas, kuidas see kõlab.

"Ma arvan, et kõik asjad, mida suudame välja mõelda on kunagi juba olnud. Seda ma ei usu, et see originaalne idee on. Küll aga pole minuni jõudnud informatsiooni, et keegi seda kasutanud oleks," ütles Rannap "Ringvaatele".

Tekstid on valitud Delfi kommentaariumist. "Tõepoolest võib öelda, et mulle meeldivad need kommentaarid. Ma neid sageli ei loe, aga vahel harva on täitsa huvitav vaadata, kuidas issanda loomaaed end välja elab."

Rannap ise kõiki kasutatavaid kommentaare läbi lugenud ei ole. "Mõned on ikka täitsa pikad, vaevalt mahtusid lehe peale."

"Mul endal pagulasteema kohapealt seisukohta pole ja kui oleks, siis väljendaksin seda. See ei puutu absoluutselt teosesse, muusikas on dramaatiline pinge ja esimese osa lõpetuseks tekib katarsis, kõik elavad aktiivses kõnes välja oma pinged, mis siis rahunevad, valmistades ette teist rahulikku osa," rääkis Rannap.

Seda kuidas samal teemal ühiskonnas läheb, Rannap öelda ei oska.

Toimetaja: Jaanika Valk"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Rahva Raamatus esitletakse pressifotode aastaraamatut

Kolmapäeval, 29 märtsil kell 17.30 toimub Viru keskuse Rahva Raamatu poes Eesti Pressifoto 2017 aastaraamatu esitlus.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.