Rein Rannap kasutab teoses anonüümseid netikommentaare ({{commentsTotal}})

Rein Rannap kasutab oma uues teoses anonüümseid pagulasteemalisi netikommentaare. Marko Reikop käis uurimas, kuidas see kõlab.

"Ma arvan, et kõik asjad, mida suudame välja mõelda on kunagi juba olnud. Seda ma ei usu, et see originaalne idee on. Küll aga pole minuni jõudnud informatsiooni, et keegi seda kasutanud oleks," ütles Rannap "Ringvaatele".

Tekstid on valitud Delfi kommentaariumist. "Tõepoolest võib öelda, et mulle meeldivad need kommentaarid. Ma neid sageli ei loe, aga vahel harva on täitsa huvitav vaadata, kuidas issanda loomaaed end välja elab."

Rannap ise kõiki kasutatavaid kommentaare läbi lugenud ei ole. "Mõned on ikka täitsa pikad, vaevalt mahtusid lehe peale."

"Mul endal pagulasteema kohapealt seisukohta pole ja kui oleks, siis väljendaksin seda. See ei puutu absoluutselt teosesse, muusikas on dramaatiline pinge ja esimese osa lõpetuseks tekib katarsis, kõik elavad aktiivses kõnes välja oma pinged, mis siis rahunevad, valmistades ette teist rahulikku osa," rääkis Rannap.

Seda kuidas samal teemal ühiskonnas läheb, Rannap öelda ei oska.

Toimetaja: Jaanika ValkInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".