Daniel Levi esitas popurrii Eesti Laulu finalistide lugudest ({{commentsTotal}})

Ajal, mil televaatajad ei näinud Eesti Laulul toimuvat, esitas Daniel Levi laval popurrii finalistide lugudest. Nüüd esitas ta selle taaskord "Ringvaate" stuudios, et ka televaatajad seda näeksid.

"See aasta me ei üritanudki kandideerida, sest ei olnud õiget lugu - me tegelesime muude lugude kirjutamisega. Iga aasta ei saa ka minna - me oleme nii alandlikud, et anname teistele ka võimaluse," ütles Daniel Levi "Ringvaates" ja tõi välja, et selle aasta suurimaks üllatajaks oli tema jaoks Mick Pedaja. "Ma polnud temast midagi kuulnud ja oli üllatus, et selline ägeda tämbri ja seadega lugu seal oli. Ta nii vääris seda finaalikohta."

Daniel Levi leidis ka seda, et mingil määral andis kindlasti Eesti Laul neile tuule tiibadesse. "Eks me enne Eesti Laulu olime jõudnud tegutseda, aga see andis meile suure tuule tiibadesse. Ma arvan, et see on meile tohutult palju juurde andnud." Ta tõi ka välja, et neil ei ole vahet, kas neid kutsutakse esinema suurele või väiksele lavale - nad naudivad seda igatahes.

Lisaks enda bändile tõi ta välja, et teeb ka koostööd mitmete teiste projektidega. "Just jõudis avalikkuse ette Cartooni lugu koos Jüri Pootsmanniga, kus ka mina olen üks kaasautoritest."

Toimetaja: Kaspar ViilupTanel Padari uue loo autoriõigusi saab osta igaüks

Tanel Padar andis välja uue singli peakirjaga "Parem veelgi", mis ilmus koostöös värske Eesti start-upiga Fanvestory, kelle abiga saab igaüks Tanel Padari tegevust toetades loo erinevatest õigustest osa saada ja nii omakorda raha teenida.

Andra Teede: mina "Õnne 13" viimast osa kirjutama ei hakka

"Õnne 13" stsenarist Andra Teede tunnistas, et tema ülimenukal seriaalil "Õnne 13" lõppu ei näe.

Eurovisioon
EBU: Ukrainat ohustab Eurovisioonilt kõrvalejäämine

Euroopa Ringhäälingute Liidu (EBU) direktor kinnitas, et kui Ukrainaga ei jõuta kokkuleppele seoses Venemaa eurolauliku Julia Samoilova esinemisega, siis võivad Ukrainale kaasneda saktsioonid.

Inimesed
Stilist Gerly Tinn kaalukaotusest: ma kavatsen oma sünnikaalu saavutada

"Ringvaates" oli külas stilist Gerly Tinn, kes rääkis sellest, kuidas ta on tänaseks kaotanud kakskümmend kilo.

elu
"Ringvaade" maitses militaarmatkatoitu

Saates sai aimu, millised on moodsad Eestis toodetud, pakendatud ja disainitud toidukaubad, mis on mõeldud sõjaväelastele metsas tarbimiseks. Näiteks peedisupp fetajuustuga.

Tele/raadio
ETV ekraanile jõuab suurejooneline MustonenFest Tel Aviv 2017

ETV toob täna ekraanile rikkaliku saate muusikafestivalist MustonenFest Tel Aviv 2017.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.