Daniel Levi esitas popurrii Eesti Laulu finalistide lugudest ({{commentsTotal}})

Ajal, mil televaatajad ei näinud Eesti Laulul toimuvat, esitas Daniel Levi laval popurrii finalistide lugudest. Nüüd esitas ta selle taaskord "Ringvaate" stuudios, et ka televaatajad seda näeksid.

"See aasta me ei üritanudki kandideerida, sest ei olnud õiget lugu - me tegelesime muude lugude kirjutamisega. Iga aasta ei saa ka minna - me oleme nii alandlikud, et anname teistele ka võimaluse," ütles Daniel Levi "Ringvaates" ja tõi välja, et selle aasta suurimaks üllatajaks oli tema jaoks Mick Pedaja. "Ma polnud temast midagi kuulnud ja oli üllatus, et selline ägeda tämbri ja seadega lugu seal oli. Ta nii vääris seda finaalikohta."

Daniel Levi leidis ka seda, et mingil määral andis kindlasti Eesti Laul neile tuule tiibadesse. "Eks me enne Eesti Laulu olime jõudnud tegutseda, aga see andis meile suure tuule tiibadesse. Ma arvan, et see on meile tohutult palju juurde andnud." Ta tõi ka välja, et neil ei ole vahet, kas neid kutsutakse esinema suurele või väiksele lavale - nad naudivad seda igatahes.

Lisaks enda bändile tõi ta välja, et teeb ka koostööd mitmete teiste projektidega. "Just jõudis avalikkuse ette Cartooni lugu koos Jüri Pootsmanniga, kus ka mina olen üks kaasautoritest."

Toimetaja: Kaspar ViilupInimesed
Heli LäätsHeli Lääts
Heli Lääts: kui hinges on kitsas, siis meri lohutab

Jaanipäeval 85aastaseks saav Heli Lääts ütles intervjuus Õhtulehele, et pole üle saanud abikaasa Peeter Sauli kaotusest kolm aastat tagasi ning et teda aitab meri.

elu
RobootikavõistlusRobootikavõistlus
Robotex jõuab esmakordselt Küprosele

Eeloleval esmaspäeval toimub tehnoloogiaalane kogupereüritus Robotex esmakordselt Küprose pealinnas Nicosias. Tegemist on esimese Robotexi üritusega väljapool Eestit.

Tele/raadio
Noorte laulu- ja tantsupidu 2011. aastal.Noorte laulu- ja tantsupidu 2011. aastal.
Noorte laulu- ja tantsupidu kajastatakse kõigis ERRi kanalites

Juuli algus toob ETV ekraanile XII noorte laulu- ja tantsupeo "Mina jään" ülekanded. 26. kuni 30. juunil on eetris traditsioonilised peo ettevalmistust näitavad 10-minutilised eelsaated "PEOLE!", mida juhivad Margus Saar, Anna Gavronski, Piret Järvis, Taavi Eilat ja väike Kase Kai Kihnust.