ERR.ee video| Noored klassikatähed loodavad klassikalise muusika massidesse viia ({{commentsTotal}})

"Klassikatähed" alustab juba sel pühapäeval oma kolmandat hooaega. Menu tutvus noorte interpreetidega ning uuris, millised on olnud ettevalmistused konkursiks.

"Pigem on läinud väga muhedalt. On saanud proovida uusi riideid, oma mõõdud teada saanud ja ütleme nii, et kogemus terveks eluks," rääkis löökpillimängija Karl Johan Kullerkupp Menule.

Kui "Klassikatähtede" naispool paistab silma kaunite kleitidega, siis noormeestel nii hästi pole läinud."Ma juba ütlesin tüdrukutele ka, et ma olen päris kade nende ilusate riiete pärast. Meil on lihtsalt triiksärk, pintsak ja mul läks hästi, ma sain vesti ka. Ühesõnaga me oleme päris kadedad," tõdes akordionist Mikk Langeproon.

"Klassikatähed" stardivad juba sel pühapäeval ning noored muusikud loodavad, et viivad klassikalise muusika saate abiga massidesse. "Pigem võiks jääda meelde ja meeldida inimestele, kes ei ole varem klassikalist muusikat üldse kuulanud ega sellega üldse kokku puutunud. Ma arvan, et meil on siin saates nii palju head potentsiaali ja üldse väga vahvaid asju tulemas," kutsus Kullerkupp kõiki saadet vaatama.

"Klassikatähed" on ETV eetris pühapäeviti kell 18.40. Läbi kuue saate kuuleb nii klassikalise muusika parimaid teoseid kui ka filmi- ja popmuusika töötlusi, mida saavad hinnata lisaks žüriile ka televaatajad ning just publik on see, kes otsustab, kellest saab Klassikatäht 2016. Saatejuht on Marko Reikop.

 Inimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.