ERR.ee video | "Klassikatähtede" osalejad võlusid helisid välja kammist ja paberist ({{commentsTotal}})

Menu üllatas noori klassikatähti põneva väljakutsega. Andisme puhkpillimängijatele Jakob Peäskele ja Jaan Meele topsi, kammi, paberi ja pudeli ning vaatasime, mis helisid nad nendest igapäevastest asjadest välja oskavad võluda.

"Tegelikult on selline asi nagu kammipill olemas, mul ei ole õrna aimugi, kuidas see käib," tunnistas Mesi kammi järele haarates.

Noored võistlejad tõestasid, et on võimelised pea kõik esemed muusikainstrumentideks muutma.

Mesi ja Peäske jagasid ka oma emotsioone pühapäeval startiva "Klassikatähtede" kolmanda hooaja eel. "See teekond on seni olnud väga põnev. Nii palju põnevaid filmimisi, väga tore meeskond, ma olen väga ootusärevil," lausus Peäske.

"Klassikatähed" on ETV eetris pühapäeviti kell 18.40. Läbi kuue saate kuuleb nii klassikalise muusika parimaid teoseid kui ka filmi- ja popmuusika töötlusi, mida saavad hinnata lisaks žüriile ka televaatajad ning just publik on see, kes otsustab, kellest saab Klassikatäht 2016. Saatejuht on Marko Reikop.

Toimetaja: Rutt Ernits"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.