ERR.ee video | "Klassikatähtede" osalejad võlusid helisid välja kammist ja paberist ({{commentsTotal}})

Menu üllatas noori klassikatähti põneva väljakutsega. Andisme puhkpillimängijatele Jakob Peäskele ja Jaan Meele topsi, kammi, paberi ja pudeli ning vaatasime, mis helisid nad nendest igapäevastest asjadest välja oskavad võluda.

"Tegelikult on selline asi nagu kammipill olemas, mul ei ole õrna aimugi, kuidas see käib," tunnistas Mesi kammi järele haarates.

Noored võistlejad tõestasid, et on võimelised pea kõik esemed muusikainstrumentideks muutma.

Mesi ja Peäske jagasid ka oma emotsioone pühapäeval startiva "Klassikatähtede" kolmanda hooaja eel. "See teekond on seni olnud väga põnev. Nii palju põnevaid filmimisi, väga tore meeskond, ma olen väga ootusärevil," lausus Peäske.

"Klassikatähed" on ETV eetris pühapäeviti kell 18.40. Läbi kuue saate kuuleb nii klassikalise muusika parimaid teoseid kui ka filmi- ja popmuusika töötlusi, mida saavad hinnata lisaks žüriile ka televaatajad ning just publik on see, kes otsustab, kellest saab Klassikatäht 2016. Saatejuht on Marko Reikop.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.