Jõgeval korraldatakse Guinnessi rekordi püstitamiseks maailma suurim padjalahing ({{commentsTotal}})

Padjalahing
Padjalahing Autor/allikas: Pressi foto

Märtsis plaanib hulk aktiivseid noori korraldada Jõgeval maailma suurim padjasõda, millest saavad kõik soovijad ka ise osa võtta.

Rekordi püsitamiseks on vaja üle 6000 osaleja ning ürituse korraldajad kutsuvad üles kõiki suursündmusest osa saama. "Rekordeid padjasõjas ületatakse pidevalt. Tänase seisuga on maailmarekordi omanik USA, kus Minnessotas St. Paul Sainti staadioni pesapallimängul peeti 21. juulil 2015 maha lahing 6261 inimesega. Nüüd on meil plaanis eestlastega see ületada Jõgeva staadionil ja lõbusamalt kui kunagi varem," selgitas padjalahingu korraldaja Lenel Karu Menule.

Lahinguväljal lisavad energiat ka põnevad esinejad ja üllatuskülalised. "Padjasõda on üks kõige lõbusamaid tegevusi, kus pere ja sõpradega osaleda," lisas Karu. "See on lõbus, naljakas ja sobib igaühele. Osalejad saavad valida ise, millises riietuses/kostüümis kohale tulevad ning ka padjad varieeruvad stiili, kuju ja värvide osas tohutult. See on suurepärane viis uute sõprade leidmiseks ja pühapäeva vahelduse toomiseks."

Aegade suurim padjasõda toimub 20. märtsil kell 14-16 Jõgeval ning üritus on kõigile tasuta. Huvilised saavad informatsiooni ürituse Facebooki lehelt Maailma Suurim Padjalahing.

Toimetaja: Anett Kruusmaa/Kerttu KaldojaInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Lugejavideo: suve algus tervitas kohtlajärvelasi rahega

Päev pärast astronoomilise suve algust tabas Kohtla-Järvet neljapäeva hommikul rahehoog, mis kattis maa ajutiselt valgeks.

Tele/raadio
Jaani eriJaani eri
Kuula järele: Eesti Popsi Jaani eri

Selle nädala raadiosaade "Eesti Pops" oli pühendatud jaanipühadele. Mikstuur on funktsionaalselt kasutatav kogu pühade vältel.