Piilu, mis hakkab juhtuma Lotte unenäomaailmas ({{commentsTotal}})

Vanemuises esietendub homme järjekordne Lotte muusikal. Seekordses lavateoses satub Lotte seiklema unenäomaailma.

"Aktuaalsel kaameral" avanes võimalus lõbusat lavastust piiluda juba päev enne esietendust.

"Unenäomaailmas on midagi valesti läinud ja seega kõikide inimeste unenäod on natuke sassi löödud ja see mõjutab ka nende igapäevaelu ja siis Lotte ja Albert peavad minema uurima, mis seal lahti on," selgitas Lotte osatäitja Linda Kolde.

Lavaküpseks saanud Lotte Unenäomaailmas astuvad koeratüdruk Lottena lavale Linda Kolde või Adeele Sepp, jänes Albertina Priit Strandberg või Rasmus Kull ja Brunona Kaarel Targo või Jaanus Tepomees.

Ka kahe varasema Lotte helilooja, Priit Pajusaare sõnul on seekordne Lotte muusikaline pool vaheldusrikkam ja muusikanumbreid on ka tavalisest rohkem.

"Siin võib kuulda täiesti klassikalisi aariaid, mida esitavad väga kummalised tegelased, aga samas ka 1930ndate aastate salongimuusika sarnast muusikat ja ka vinget rokkimist või ballaadi. Hästi vaheldusrikas on seekord," lausus Pajusaar.

Kolde sõnul on tore, et Lotte ei kanna neid kõige lahedamaid lugusid, vaid kõigil on oma iseloomulik muusikastiil kirjutatud.

Lotte ja tema sõbrad lavastas unenäomaailma Tanel Jonas, kelle sõnul ei ole tal ammu enne esietendust nii head tunnet olnud. "See on üks kõige rõõmsamaid helgemaid ja lõbusmaid prooviperioode olnud kõikide nende aastate jooksul," tunnistas ta.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.