Luisa Värk: ma ei ole selline inimene, kes pikka viha peaks ({{commentsTotal}})

Luisa Värk annab välja üle seitsme aastaa uue plaadi. Saates "Ringvaade" uuriti, kas ja kuidas on uus plaat seotud kurikuulsa OÜ- tamisega.

"OÜ-tanud ma ei ole,“ kinnitab Luisa Värk alustuseks. "Ajakirjanikest saan aru, et kui on vaja lugu illustreerida, siis sa teed seda materjaliga, mis müüb.“

Selleks, et oma õigusi kaitsta, pöördus ta pressinõukogu poole. "Vale oli see, et minu täielikku vastulauset ei avaldatud, ja artiklis oli faktivigu. Mina pakun igapäevaselt teenust, ma ei OÜ-ta. Solvas ka see, et isegi artikli märksõnadeks ei raatsitud minu nime panna, seal oli peaminister, meelelahutus, maksu ja tolliamet ning reformierakond, kuhu ma ei kuulu.“

Luisa Värk väga õnnetu siiski ei ole, ta leiab, et kokkuvõttes on see jama hästi mõjunud. "Nüüd kõik teavad, mis asi on OÜ-tamine. Maksuamet on vabandanud, et seda sõna nad enam ei kasuta. Ma ei jäänud selle murega üksi, reaalsed ettevõtjad, kellel ka tegelikult käivet on, olid nõus, et Äripäev tegi mulle liiga ja astusid minu selja taha. Ma ei ole selline inimene, kes pikka viha peaks.“

Ka uus plaat on OÜ alt välja antud. Sellele kulus pisut alla 10 000 euro. "Ta on südameprojekt, ma ei tea kedagi, kes sellepärast välja annaks, et plaadimüügist tuleks metsik tulu. Ta on selleks, et tuleks uus kava ja uusi laule. Tänu sellele saan esinemisi.“

Plaadil on üheksa laulu, kõikide laulude autor on Luisa Värk ja Mikk Tammepõld. "Mõned tekstid ka laenatud Doris Karevalt, Anna Haavalt ja Viivi Luigelt. See on mõnus muusika,“ selgitab Värk.
Tekstide asemel on plaadiga kaasas pere ja sõprade lemmikretseptid. "Mulle endale meeldib süüa ja süüa teha, vahepeal olin lausa kokasaate juht,“ ütleb Luisa. Valikust võib leida ka veise-hakkliha-kartuli vormroa, mis on peaministri lemmikretsept.

Plaadi esitluskontsert on homme kl 20.00 Al Bastione restoranis.

Toimetaja: Mari KartauInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Lugejavideo: suve algus tervitas kohtlajärvelasi rahega

Päev pärast astronoomilise suve algust tabas Kohtla-Järvet neljapäeva hommikul rahehoog, mis kattis maa ajutiselt valgeks.

Tele/raadio
Jaani eriJaani eri
Kuula järele: Eesti Popsi Jaani eri

Selle nädala raadiosaade "Eesti Pops" oli pühendatud jaanipühadele. Mikstuur on funktsionaalselt kasutatav kogu pühade vältel.