SHCBB esines Liibanonis: konflikt ja kurjus on pärssinud selle piirkonna arengut tublisti ({{commentsTotal}})

Ansambel Super Hot Cosmos Blues Band (SHCBB) esines Eesti kaitseväelastele Liibanonis. Bändimehed tunnistasid, et otsest ohtu nad kriisipiirkonnas ei tunnetanud, kuid kuuliaukudega maju tee ääres jagus.

"Väga ilus loodus, kaunis maastik ja hea ning parema elu jaoks vägagi rakendamata ressurssi on seal palju. Kogu see konflikt, kurjus ja jagelemine on pärssinud selle piirkonna arengut tublisti," selgitas Janno Reim ETV saates "Hommik Anuga".

Enne Liibanoni saabumist ei osanud bändimehed aga aimatagi, mis elu Liibanonis elatakse. "Tegelikult ei osanud ette kujutada, mis seal ees oodata võib, misasi on üks missiooniline sõjaväebaas," lausus Reim.

Samas ei erinenud kohalikud Reimi kinnitusel kõikidest teistest. "Inimesed nagu inimesed ikka, kasvatavad oma oliive ja banaane," ütles Reim.

Kokku andis Super Hot Cosmos Blues Band kolm kontserti.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.