SHCBB esines Liibanonis: konflikt ja kurjus on pärssinud selle piirkonna arengut tublisti ({{commentsTotal}})

Ansambel Super Hot Cosmos Blues Band (SHCBB) esines Eesti kaitseväelastele Liibanonis. Bändimehed tunnistasid, et otsest ohtu nad kriisipiirkonnas ei tunnetanud, kuid kuuliaukudega maju tee ääres jagus.

"Väga ilus loodus, kaunis maastik ja hea ning parema elu jaoks vägagi rakendamata ressurssi on seal palju. Kogu see konflikt, kurjus ja jagelemine on pärssinud selle piirkonna arengut tublisti," selgitas Janno Reim ETV saates "Hommik Anuga".

Enne Liibanoni saabumist ei osanud bändimehed aga aimatagi, mis elu Liibanonis elatakse. "Tegelikult ei osanud ette kujutada, mis seal ees oodata võib, misasi on üks missiooniline sõjaväebaas," lausus Reim.

Samas ei erinenud kohalikud Reimi kinnitusel kõikidest teistest. "Inimesed nagu inimesed ikka, kasvatavad oma oliive ja banaane," ütles Reim.

Kokku andis Super Hot Cosmos Blues Band kolm kontserti.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
"Ringvaade" tegi Virus tiiru hotelli staažikaima töötajaga

Viru hotell saab 45-aastaseks. "Ringvaade" käis legendaarse hotelli põnevaid lugusid meenutamas koos mehega, kes töötas seal esimesest päevast peale.

elu
Sõmerus kogunesid kaktusekasvatajad

Sõmerus said kokku kaktuste ja teiste sukulentsete taimede kasvatajad. Kokkutulnutel oli võimalus teha annetusoste veebruarikuus Vändra vallas Saare-Tõrvaaugu aiandis toimunud tulekahjus hävinud Eesti esinduslikuma kaktusekollektsiooni taastamiseks.

Tele/raadio
Mai on ETV2-s taas keskkonnakuu

Teisipäeva ja neljapäeva õhtuti jõuab ETV2-s eetrisse üheksa värsket ja haaravat dokumentaalfilmi, mis avavad maailma seninägematul moel.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.