SHCBB esines Liibanonis: konflikt ja kurjus on pärssinud selle piirkonna arengut tublisti ({{commentsTotal}})

Ansambel Super Hot Cosmos Blues Band (SHCBB) esines Eesti kaitseväelastele Liibanonis. Bändimehed tunnistasid, et otsest ohtu nad kriisipiirkonnas ei tunnetanud, kuid kuuliaukudega maju tee ääres jagus.

"Väga ilus loodus, kaunis maastik ja hea ning parema elu jaoks vägagi rakendamata ressurssi on seal palju. Kogu see konflikt, kurjus ja jagelemine on pärssinud selle piirkonna arengut tublisti," selgitas Janno Reim ETV saates "Hommik Anuga".

Enne Liibanoni saabumist ei osanud bändimehed aga aimatagi, mis elu Liibanonis elatakse. "Tegelikult ei osanud ette kujutada, mis seal ees oodata võib, misasi on üks missiooniline sõjaväebaas," lausus Reim.

Samas ei erinenud kohalikud Reimi kinnitusel kõikidest teistest. "Inimesed nagu inimesed ikka, kasvatavad oma oliive ja banaane," ütles Reim.

Kokku andis Super Hot Cosmos Blues Band kolm kontserti.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
Foto avatud talude päevalt Võnnu vallas Kamelia turismitalus eelmisel aastal.Foto avatud talude päevalt Võnnu vallas Kamelia turismitalus eelmisel aastal.
Avatud talude päev saab avalöögi Tartumaal

Üle-eestiline avatud talude päev saab pühapäeval avalöögi Tartumaal Kambja vallas asuvas Kaspri talus – kokku võtab tänavu külalisi vastu 280 talupidamist ja põllumajandustootjat.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.