Ain Prosa: heideti ette seda, et sarjas juuakse liiga palju ({{commentsTotal}})

"Hommik Anuga" saates käisid külas sarja Õnne 13 režissöör Ain Prosa ning näitleja Taavi Teplenkov, et rääkida sarja 22. sünnipäeva eel veidi sellest, kuidas kogu tööprotsess kulgeb ning mis üle aastate muutunud on.

"Ma mäletan, et Ain helistas mulle ja ma natuke puiklesin vastu, sest miskipärast too aeg miskipärast ei olnud hea toon, kui noored näitlejad telesse näitlema lähevad," toob Taavi Teplenkov välja selle, kuidas ta sarja "Õnne 13" sattus ning põhilise aspektina mainib seda, et ta soovis lihtsalt kaamerakogemust saada. "Õnne vaatajad õnneks ei ole sellised, kes tänaval ligi jooksevad ja kiljuma hakkavad," mainib ta muheledes, et tänu sellele rollile fännid pidevalt ligi ei jookse.

Režissöör Ain Prosa toob välja, et "Õnne 13" tegemisega on olnud ka probleeme ning on tulnud juhtkonna ees käia. "See oli siis, kui osad televaatajad kurtsid, et sarjas juuakse liiga palju, samamoodi kurtsid osad inimesed, kuidas paar korda on sarjas kuulnud sõna "kurat"." Samas ta leiab, et nende asjade pärast ei ole kuigi palju sarjas muutunud.

Lisaks toob Prosa välja, et "Tujurikkuja" sketšile sarnaselt on loomulikult hetki, kus sarjas väga midagi ei toimu. "Aga samas siis on jälle kohad, mille peale televaatajad liialt erutuavad ja ütlevad, et peaks vähem toimuma."

Toimetaja: Kaspar ViilupGalerii: Enn Vetemaa tööd ja tegemised ETV ekraanil

80-aastasena suri kirjanik, tõlkija ja helilooja Enn Vetemaa, kelle legendaarsed tööd ETV ekraanil on puudutanud paljusid eestlasi.

Möödunud nädala vaadatuimaks tõusis ETV saade "Pealtnägija"

Möödunud nädalal meelitas televaatajaid enim ETV saade "Pealtnägija".

Inimesed
"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

elu
Rahva Raamatus esitletakse pressifotode aastaraamatut

Kolmapäeval, 29 märtsil kell 17.30 toimub Viru keskuse Rahva Raamatu poes Eesti Pressifoto 2017 aastaraamatu esitlus.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.