Ain Prosa: heideti ette seda, et sarjas juuakse liiga palju ({{commentsTotal}})

"Hommik Anuga" saates käisid külas sarja Õnne 13 režissöör Ain Prosa ning näitleja Taavi Teplenkov, et rääkida sarja 22. sünnipäeva eel veidi sellest, kuidas kogu tööprotsess kulgeb ning mis üle aastate muutunud on.

"Ma mäletan, et Ain helistas mulle ja ma natuke puiklesin vastu, sest miskipärast too aeg miskipärast ei olnud hea toon, kui noored näitlejad telesse näitlema lähevad," toob Taavi Teplenkov välja selle, kuidas ta sarja "Õnne 13" sattus ning põhilise aspektina mainib seda, et ta soovis lihtsalt kaamerakogemust saada. "Õnne vaatajad õnneks ei ole sellised, kes tänaval ligi jooksevad ja kiljuma hakkavad," mainib ta muheledes, et tänu sellele rollile fännid pidevalt ligi ei jookse.

Režissöör Ain Prosa toob välja, et "Õnne 13" tegemisega on olnud ka probleeme ning on tulnud juhtkonna ees käia. "See oli siis, kui osad televaatajad kurtsid, et sarjas juuakse liiga palju, samamoodi kurtsid osad inimesed, kuidas paar korda on sarjas kuulnud sõna "kurat"." Samas ta leiab, et nende asjade pärast ei ole kuigi palju sarjas muutunud.

Lisaks toob Prosa välja, et "Tujurikkuja" sketšile sarnaselt on loomulikult hetki, kus sarjas väga midagi ei toimu. "Aga samas siis on jälle kohad, mille peale televaatajad liialt erutuavad ja ütlevad, et peaks vähem toimuma."

Toimetaja: Kaspar ViilupInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.