Galerii: JJ-Street Baltic Sessioni lõpupäeval esinesid Uku Suviste ja Suur Papa ({{commentsTotal}})

Pühapäeval jõudis finišisse tänavakultuurifestival JJ-Street Baltic Session, mis oli korraldajate hinnangul sel aastal meeldejäävam kui kunagi varem.

Nädala jooksul toimus igal päeval midagi uut ja erilist. Avapauk anti seintepuhastamisaktsiooniga, mis sel aastal ei toimunud üksnes Tallinnas, vaid ka teistes linnades üle Eesti. Teise sündmusena toimus tänavakunstipäev Street Art Jam, kus sel aastal sai joonistada Solarise keskuses. Loomulikult ei puudunud festivalikavast ka sel aastal Urban Kirbuturg, kus müüjate rollis oli mitmeid Eesti staare ja rahvast jagus kui murdu.

Igal aastal toob JJ-Street Baltic Session Eestisse maailmakuulsad tantsijad ja koreograafid ning nimekiri kaheksandat korda oli väga värvikas. Festivali viies päev andis võimaluse aga mitte üksnes vaadata, vaid ka õppida. Tantsulahingute energia täitis esmalt kogu Salme kultuurikeskuse ja seejärel Nordea kontserdimaja. Tantsijaid astus võistlustulle eri riikidest kogu maailmas, Valgevenest ja Venemaalt oli kohal isegi sadu tantsijaid - kokku osales võistlustel üle pooletuhande osaleja.

Nädala oodatuim päev nii külastajate, võistlejate kui ka staaride jaoks oli 11.oktoobri finaalpäev Nordea kontserdimajas. Esimest korda toodi lavale tõeline supelrand – vetelpäästetorn päikesetoolidega, palmipuud ning suvine rannabaar, DJ mängis kõige kuumamaid hitte ning lisaks finaalidele, kus inimesed lendasid, pöörlesid ja ületasid inimvõimeid, jagus showd ja külalisesinejaid kogu päeva vältel.

Festivali avas kaheksandal korral Madonnaga Superbowlil esinenud Javier Ninja show ning muusikalist poolt ilmestas Wild Disease ja Uku Suviste kontsert. Täpselt pärast hip-hopi finaali hüppasid lavale aga Suur Papa ja Semy. Kui päev oli jõudnud õhtusse ja saalis tõelise suvepeo tunne, oli aeg tunnustada päeva parimaid esinejaid.Inimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Lugejavideo: suve algus tervitas kohtlajärvelasi rahega

Päev pärast astronoomilise suve algust tabas Kohtla-Järvet neljapäeva hommikul rahehoog, mis kattis maa ajutiselt valgeks.

Tele/raadio
Jaani eriJaani eri
Kuula järele: Eesti Popsi Jaani eri

Selle nädala raadiosaade "Eesti Pops" oli pühendatud jaanipühadele. Mikstuur on funktsionaalselt kasutatav kogu pühade vältel.