Väino Aren: "Õnne 13" võttepäevad on pigem nagu pidupäevad ({{commentsTotal}})

Väino Aren ehk Kristjan oma seriaaliperekonnaga
Väino Aren ehk Kristjan oma seriaaliperekonnaga Autor/allikas: Ülo Josing/ERR

Näitleja Väino Aren, kes juba 22 aastat seriaalis "Õnne 13" kaasa löönud, ei looda sarja lõppu veel nii pea.

"Peale "Õnne" trupi mul suurt muud seltsielu polegi ja kõik selle seriaali valmimisel osalevad inimesed on väga toredad, nii et minu jaoks on võttepäevad pigem kui pidupäevad," rääkis Aren Õhtulehele antud intervjuus.

Samas tunnistab näitleja, et pole enam kindel, kauaks mängimise jaksu jagub: "Olen juba 82-aastane ja ma ei tea, kaua tervis vastu peab, ent ma pole endale sellest probleemi teinud. Läheb, nagu läheb."

"Õnne 13" fenomeni taga näeb Aren rahva igapäevaprobleemide lahkamist: "Seal pole mingisugust padjaklubi ega muid lollusi, kõik see, mida seal näidatakse, läheb keskealistele ja vanematele inimestele vägagi korda. Näidatakse igapäevast meie elu, mis jääb reaalsuse piiridesse."

Toimetaja: Kerttu Kaldoja



Inimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.