Väino Aren: "Õnne 13" võttepäevad on pigem nagu pidupäevad ({{commentsTotal}})

Väino Aren ehk Kristjan oma seriaaliperekonnaga Autor: Ülo Josing/ERR

Näitleja Väino Aren, kes juba 22 aastat seriaalis "Õnne 13" kaasa löönud, ei looda sarja lõppu veel nii pea.

"Peale "Õnne" trupi mul suurt muud seltsielu polegi ja kõik selle seriaali valmimisel osalevad inimesed on väga toredad, nii et minu jaoks on võttepäevad pigem kui pidupäevad," rääkis Aren Õhtulehele antud intervjuus.

Samas tunnistab näitleja, et pole enam kindel, kauaks mängimise jaksu jagub: "Olen juba 82-aastane ja ma ei tea, kaua tervis vastu peab, ent ma pole endale sellest probleemi teinud. Läheb, nagu läheb."

"Õnne 13" fenomeni taga näeb Aren rahva igapäevaprobleemide lahkamist: "Seal pole mingisugust padjaklubi ega muid lollusi, kõik see, mida seal näidatakse, läheb keskealistele ja vanematele inimestele vägagi korda. Näidatakse igapäevast meie elu, mis jääb reaalsuse piiridesse."

Toimetaja: Kerttu KaldojaTanel Padari uue loo autoriõigusi saab osta igaüks

Tanel Padar andis välja uue singli peakirjaga "Parem veelgi", mis ilmus koostöös värske Eesti start-upiga Fanvestory, kelle abiga saab igaüks Tanel Padari tegevust toetades loo erinevatest õigustest osa saada ja nii omakorda raha teenida.

Andra Teede: mina "Õnne 13" viimast osa kirjutama ei hakka

"Õnne 13" stsenarist Andra Teede tunnistas, et tema ülimenukal seriaalil "Õnne 13" lõppu ei näe.

Eurovisioon
EBU: Ukrainat ohustab Eurovisioonilt kõrvalejäämine

Euroopa Ringhäälingute Liidu (EBU) direktor kinnitas, et kui Ukrainaga ei jõuta kokkuleppele seoses Venemaa eurolauliku Julia Samoilova esinemisega, siis võivad Ukrainale kaasneda saktsioonid.

Inimesed
Stilist Gerly Tinn kaalukaotusest: ma kavatsen oma sünnikaalu saavutada

"Ringvaates" oli külas stilist Gerly Tinn, kes rääkis sellest, kuidas ta on tänaseks kaotanud kakskümmend kilo.

elu
"Ringvaade" maitses militaarmatkatoitu

Saates sai aimu, millised on moodsad Eestis toodetud, pakendatud ja disainitud toidukaubad, mis on mõeldud sõjaväelastele metsas tarbimiseks. Näiteks peedisupp fetajuustuga.

Tele/raadio
ETV ekraanile jõuab suurejooneline MustonenFest Tel Aviv 2017

ETV toob täna ekraanile rikkaliku saate muusikafestivalist MustonenFest Tel Aviv 2017.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.