Polygon alustab teatrihooaega õnnesoovidega ({{commentsTotal}})

Etenduse
Etenduse "Palju õnne argipäevaks!" tegijad Autor/allikas: Kristel Treier/Polygon

"Täna on teater seal, kus ta oli aegade algusest, ta ei sõltu ei Apple'st, ei Bill Gates'ist, ei Ameerika Ühendriikidest, Venemaast, Iisraelist, pagulastest ega äikesevihmast. Teater kas on või ei ole," ütles Polygon Teatri asutaja ja lavastaja Tamur Tohver videotervituses.

Polygon Teater alustab oma hooaega 8. ja 9. oktoobril KUMUs suvise menulavastusega, milleks on Jaan Tätte "Palju õnne argipäevaks!". November jätkub Kurt Vonneguti harva lavastatud "Õnne sünnipäevaks, Wanda June"-i esietendusega.

Detsembris liigub teater KUMUst täiesti uude etenduspaika, Noblessneri Jahisadamasse, talvise lasteetendusega, mis räägib valgest jäätunud maailmast. "Lasteetendused on väga olulised etendused, sest olulistets asjadest räägitakse väga lihtsas keeles," arvab Tarvo Krall, muusika autor.

2016. aasta algab saksa näitekirjaniku Philipp Löhle etendusega "Kollaps". See on verivärske, äsja Saksamaal esmalavastatud, teos maailmalõpust. Pärast seda jõuabki kätte kevad koos kevadiste koolilõpulavastustega. 2016. aasta suvel plaanib Polygon Teater taaskord tegutseda Vana-Antslas ja Alatskivil.

Vaata videotervitust siit:

Hooaeg 2015 / 2016 Polygon Teater from Polygon Theatre on Vimeo.

Toimetaja: Kertu LoideInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".