Popstaar Rihanna laulusõnade autor saabub Eestisse ({{commentsTotal}})

Rihanna
Rihanna Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Juba kaheksandat korda saab tuult tiibadesse tänavakultuurifestival JJ-Street Baltic Session, kus sel aastal on koos hiilgavam tantsutähtede koosseis kui kunagi varem.

Tänavakultuurifestivali üks õhtujuhtidest 11. oktoobril on ADL ehk mees, kes on kirjutanud sõnu nii Shakirale, Enrique Iglesiasele kui ka Rihannale. Lisaks temale hoiab energiat üleval Chris Shaik – JJ-Street Baltic Session’i üks suurimaid fänne otse USA-st, kes on teinud koostööd RUN DMC-ga isiklikult.

Üks oodatumaid erikülalisi sel aastal on Dashaun Wesley – staar, kelle hiljutine tähelend leidis aset filmis "Magic Mike XXL", kus ta tegi koostööd palavalt armastatud näitlejaga Channing Tatum. Lisaks osales Dashaun hiljuti fotosessioonil koos Naomi Campbell’i ja Jourdan Dunn’iga ning artist on jaganud intervjuusid mitmetes ajakirjades nagu Get Out Magazine.

Teise kuulsusena JJ-Street Baltic Sessionil on kohal Javier Ninja, kes samuti osales koos Dashaun Wesleyga filmis "Magic Mike XXL" ning on külastanud telesaadet "Ameerika Supermodell". Javier Ninja on talent, kes astus üles koos Madonnaga Superbowlil.

Lisaks neile härrasmeestele tuleb ära märkida Archie Burnetti, koreograaf, keda tantsijad on varasemalt nimetanud üheks parimaks eeskujuks ning kes on tantsinud koos Doug Elkinsi ja David Neumanniga.

Meistrid keerutavad plaate

Sel aastal kütab tantsupõranda kuumaks fenomenaalsete DJ-de rida. Esmakordselt jõuab Eestisse DJ Vjuan Allure, kes on mänginud muusikat ka Missy Elliotile ja Ashantile, juhib isiklikku raadioshowd ning tuuritab pidevalt üle maailma. Tema kõrval astuvad JJ-Street Baltic Sessionil üles DJ-Ice C, kelle muusika on juba aastaid tantsijate seas jumaldatud ning DJ Cutnize, kes alustas oma karjääriga Hollandi tantsuareenil ning on mänginud nüüdseks suurüritustel üle kogu maailma.

Eelpool nimetatud kuulsused on vaid üks osa staaride nimekirjast tänavakultuurifestivalil JJ-Street Baltic Session. Tõelise kogemuse annab aga meeleolu, mis tekib säravate esinejate, enneolematu lava ja staaridega kohtumisel oktoobrikuu teisel nädalavahetusel. Eriti tuliselt sütitavad tantsutähed Nordea kontserdimaja aga 11. oktoobril, JJ-Street Baltic Sessioni finaalpäeval.

Festival toimub 10 ja 11. oktoobril.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Lugejavideo: suve algus tervitas kohtlajärvelasi rahega

Päev pärast astronoomilise suve algust tabas Kohtla-Järvet neljapäeva hommikul rahehoog, mis kattis maa ajutiselt valgeks.

Tele/raadio
Jaani eriJaani eri
Kuula järele: Eesti Popsi Jaani eri

Selle nädala raadiosaade "Eesti Pops" oli pühendatud jaanipühadele. Mikstuur on funktsionaalselt kasutatav kogu pühade vältel.