"Õnne 13" alustab juba enda 23. hooajaga ({{commentsTotal}})

Õnne 13, Evelin ja Annabel
Õnne 13, Evelin ja Annabel Autor/allikas: Ülo Josing / ERR

Väikelinna Morna elust jutustav teleseriaal "Õnne 13" ei ole kuhugi kadunud, alustades sel laupäeval juba kahekümne kolmanda hooajaga.

ETV toob sel hooajal enda kavasse mitmeid uusi ning põnevaid saateid, kuid ära ei kao ka klassikud - juba aastaid televaatajate meelt iganädalaselt lahutanud "Õnne 13" tuleb taaskord telekraanidele.

„Õnne 13“ meeskonna uued ja vanad liikmed ootavad sel sügisel oma vaatajaid erilise rõõmuga. On ju maailm suurte muutuste keskel ja neist ei jää ka meie väike Eesti puutumata. Seda enam teeb siis meile rõõmu, et „Õnne 13“ peale saab alati kindel olla.

Juba 23. hooaega järjest võib kindel olla, et igal laupäevaõhtul võtab meid vastu väike Morna linn oma vaiksete tänavate ja lihtsate inimestega.

Värske hooaja esimene episood on eetris 12. septembri õhtul kell 20.00.

Toimetaja: Kaspar ViilupInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.