Anne Veesaar: pärast võttepäeva rebin teksti puruks ja olen juba unustanud ({{commentsTotal}})

"Õnne 13" Autor/allikas: Ülo Josing, ERR

Näitleja Anne Veesaar tunnistab, et sarja "Õnne 13" Mare roll on talle justkui puue, millega peab õppima elama ning millele ta tegelikult igapäevaselt ei mõtle.

"Tegelikult ma arvan, et et inimesed ei salli minu tegelast, seega midagi ei juhtu ka, kui ma lahkun, "Õnnes" ei muutuks sellest midagi," tõdes Anne Veesaar Eesti Päevaleht LP'le antud intervjuus.

Sealjuures toob Veesaar ka välja, et tegelikult tundis ta, et on Mare rolli lõksu jäänud pärast kümnendat hooaega ning et ehk peaks lahkuma - nüüd on aga käes "Õnne 13" 23. hooaeg ning ta on ikka veel seal. "See on mu töö ja kui see on tehtud, lähen järgmise töö juurde," võtab ta praeguse sarjas näitlemise kokku.

Kokkuvõtteks leiab aga Veesaar, et sari on talle ikkagi pigem õnn, kui õnnetus - ilma selleta ei teaks ju keegi teda ega tunneks tema vastu huvi.

Toimetaja: Kaspar ViilupInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.