Anne Veesaar: pärast võttepäeva rebin teksti puruks ja olen juba unustanud ({{commentsTotal}})

"Õnne 13" Autor: Ülo Josing, ERR

Näitleja Anne Veesaar tunnistab, et sarja "Õnne 13" Mare roll on talle justkui puue, millega peab õppima elama ning millele ta tegelikult igapäevaselt ei mõtle.

"Tegelikult ma arvan, et et inimesed ei salli minu tegelast, seega midagi ei juhtu ka, kui ma lahkun, "Õnnes" ei muutuks sellest midagi," tõdes Anne Veesaar Eesti Päevaleht LP'le antud intervjuus.

Sealjuures toob Veesaar ka välja, et tegelikult tundis ta, et on Mare rolli lõksu jäänud pärast kümnendat hooaega ning et ehk peaks lahkuma - nüüd on aga käes "Õnne 13" 23. hooaeg ning ta on ikka veel seal. "See on mu töö ja kui see on tehtud, lähen järgmise töö juurde," võtab ta praeguse sarjas näitlemise kokku.

Kokkuvõtteks leiab aga Veesaar, et sari on talle ikkagi pigem õnn, kui õnnetus - ilma selleta ei teaks ju keegi teda ega tunneks tema vastu huvi.

Toimetaja: Kaspar ViilupGalerii: Enn Vetemaa tööd ja tegemised ETV ekraanil

80-aastasena suri kirjanik, tõlkija ja helilooja Enn Vetemaa, kelle legendaarsed tööd ETV ekraanil on puudutanud paljusid eestlasi.

Möödunud nädala vaadatuimaks tõusis ETV saade "Pealtnägija"

Möödunud nädalal meelitas televaatajaid enim ETV saade "Pealtnägija".

Inimesed
"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

elu
Rahva Raamatus esitletakse pressifotode aastaraamatut

Kolmapäeval, 29 märtsil kell 17.30 toimub Viru keskuse Rahva Raamatu poes Eesti Pressifoto 2017 aastaraamatu esitlus.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.