Järjekorras kaheksas Baltic Session vallutab Tallinna ({{commentsTotal}})

Street Art Jam möödunud aastal Tallinnas
Street Art Jam möödunud aastal Tallinnas Autor/allikas: Baltic Session

Müügile on tulnud piletid paljude aastate sügiskuudel meeli ärevile ajanud tänavakultuurifestivalile Baltic Session.

Tegemist on ainsa omasuguse üritusega Eestis, mis omab väga suurt tähtsust oma laiahaardelisuse tõttu ning on saanud Euroopas üheks tuntuimaks festivaliks, mis toetab urbankultuuri ja meelelahutusturgu nii meil kui ka mujal maailmas.

Eesti üks tänavatantsu pioneere ja festivali algataja Joel Juht ütles, et tegelikkuses teevad osalejad seda festivali üheskoos ja igaüks, kes kaasa lööb, toetab oma osalemisega võimast tänavakultuuri ning aitab sel kunstil areneda.

JJ-Street Baltic Session 2015 kujutab endast nädalapikkust meelelahutus sündmuste ja võistluste seeriat, kuhu mahuvad seinte puhastamise aktsioonid, ilupäev Witness the Beauty, Urban Kirbuturg, Vogue Ball, seinakunstivõistlus Street Art Jam, tantsukoolitused staaridega, peod, showd välismaistelt staaridelt ning finaalvõistlus Nordea kontserdimajas, mida on korraldatud juba seitse aastat. Lisaks omab JJ-Street Baltic Session kvaliteeditähist 2015-2016 "Europe for festivals, Festivals for Europe", mille on üle andnud Euroopa komisjoni Eesti esindus.

Oma missiooniks peavad korraldajad teadlikkuse tõstmist ja tänavakultuuri populariseerimist, visiooniks on saada ülemaailmselt kvaliteetsemaks tänavakultuurifestivaliks, mida tuntaks terves maailmas kui hip-hop kultuuri toetajat.

Baltic Session stardib oktoobris.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Lugejavideo: suve algus tervitas kohtlajärvelasi rahega

Päev pärast astronoomilise suve algust tabas Kohtla-Järvet neljapäeva hommikul rahehoog, mis kattis maa ajutiselt valgeks.

Tele/raadio
Jaani eriJaani eri
Kuula järele: Eesti Popsi Jaani eri

Selle nädala raadiosaade "Eesti Pops" oli pühendatud jaanipühadele. Mikstuur on funktsionaalselt kasutatav kogu pühade vältel.