Baltic Session toob Tallinna filmis "Super Mike XXL" osalenud tantsijad ({{commentsTotal}})

Autor/allikas: www.jjstreet.ee

Juba kaheksandat korda toimuv tänavakultuurifestival Baltic Session tuleb sel aastal mitmete festivaliga seotud üritustega, kuid põhirõhk pannakse siiski tantsule.

Sel aastal on tulekul kaks tuntud tantsijat USA-st, kes Eesti publikule tuntud eelkõige sellesuvisest kassahitist "Super Mike XXL", lubavad korraldajad. Nädal enne finaalüritust toimuvad Tallinnas mitmed üritused, näiteks Street Art Jam, Urban Kirbuturg, Ilu Päev, Vogue Ball, Workshop, JJ-Street Baltic Session ja viimasena Afterparty.

"Pole ühtegi inimest, kes oleks üritusel käinud ja öelnud pärast, et jama oli," rääkis festivali algataja Joel Juht ning tõdes, et siiani on piletid kiiresti läbi müüdud.

Showtantsu-kategooriate eelvoore hindab Eesti kuulsustest koosnev žürii, kes valib kõikide showde seast välja kaheksa parimat gruppi, kes pääsevad edasi ürituse finaalpäevale Nordea kontserdimajas. Sel aastal on kategooria auhinnafond ligi 2000 eurot ning koostöövõimalus erinevate üritusturundusfirmadega.

11. oktoobril lõpetab Baltic Sessioni tantsuvõistluse finaal Vogue Ball, kuhu on oodata tantsijaid enam kui kaheksast erinevast riigist. Kohale tuleb Vogue muusikaikoon ja legend Vjuan Allure, kelle muusikat mängitakse kõikidel vogue-ballidel üle maailma. Kohtunikeks on The Iconic House of Ninja isa Javier Ninja, kes on osalenud paljudes filmides, näiteks "Super Mike XXL". Kohtunikutoolil istub Archie Burnett, kes on tegelnud vogue'iga juba selle algusaastatest alates. Õhtut juhib kurikuulus Dashaun Wesley, keda võis samuti filmis "Super Mike XXL" tantsimas näha.

Festivali täpsema ajakava võib leida siit.

Toimetaja: Kertu LoideInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Lugejavideo: suve algus tervitas kohtlajärvelasi rahega

Päev pärast astronoomilise suve algust tabas Kohtla-Järvet neljapäeva hommikul rahehoog, mis kattis maa ajutiselt valgeks.

Tele/raadio
Jaani eriJaani eri
Kuula järele: Eesti Popsi Jaani eri

Selle nädala raadiosaade "Eesti Pops" oli pühendatud jaanipühadele. Mikstuur on funktsionaalselt kasutatav kogu pühade vältel.