Laupäeval ilmutab Herald oma kolmanda täispika albumi "Masin" ({{commentsTotal}})

Ansambel Herald.
Ansambel Herald. Autor/allikas: herald.ee

Varasema loominguga võrreldes mõnevõrra küpsema ning mitmekesisema albumiga tähistab bänd ühtlasi oma 15. tegutsemisaastat.

Koostöös Rada7-ga toob bänd aga värskeima loomingu fännideni juba kolmapäeval. Uuel albumil on 12 eriilmelist lugu, millest üks on esmakordselt Heraldi ajaloos mängitud mitte elektri-, vaid akustiliste kitarridega. Samuti kõlab selles loos eksootiline pill didžeriduu.

Albumi rajad võttis bänd oma Besat ja Attic stuudiotes üles ise. Albumi miksis ja masterdas Kristo Kotkas Sinusoid stuudios.

Propagandat ja raha külvavat post-apokalüptilist, läbi ajastute kulgevat Masinat ning selle ees vihaselt vikatiga teed raiuvat Metaltroni kujutava digimaali lõi noor ja andekas kunstnik Kaspar Tamsalu ning albumi vahelehe kujundas-küljendas legendaarne Kristjan Luiga.

2010. aastal ilmus Heraldil igati edukaks osutunud album "Gaia", millelt on pärit ka näiteks lugu "Hevilihas".

2005. aastal ilmus fännide ajudesse kinnistunud raudvara “Heavy Metal Wakes The Beast”, millelt pärinevad ansamblile nii hüüdlause kinkinud nimilugu kui ka bändi fännklubile nime andnud "Hell Brigade".

Albumit saab enne ilmumist soodsama hinnaga ette tellida Nailboardi netipoest.

Heraldit saab lähemal ajal näha kahel suurüritusel. Sel nädalavahetusel toimub Vana-Vigalas Hard Rock Laager, kus Herald astub A-laval üles laupäeval, 4. juulil kell 16.00.
10.-11. juulil toimub aga Tartu lähistel Vasulas, Amme jõu kaldal legendaarne vabaõhufestival Amme Rock, kus ansambel esineb reedel, 10. juuli õhtul.

Toimetaja: Kertu LoideInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".