Naised Köögis on siiruse ja iroonia kooskõla ({{commentsTotal}})

Ansambel Naised Köögis teevad oma muusikat väikese vimka ja absurdinootidega.

"See on siiruse ja iroonia kooskõla," ütles ansambli liige Kristiina Ehin ETV saates "Hommik Anuga".

Katrin Laidre selgitas, et bändi repertuaar pöörab stereotüübid pea peale ning bändi looming sünnib omavaheliste arutelude käigus. Kairi Leivo ütles, et igal ühel on oma elukogemus, mis ka loomingusse kokku pannakse.

"Mulle tohutult meeldis see viis, kuidas me laule teeme. See pole ainult, et minu kirjutatud sõnad, vaid me kõik teeme," arvas Ehin.

Ehin, kes on tuntud luuletaja, on seni laulnud vaid oma kodus või tudengipõlves, just seetõttu peab ta bändis laulmist suureks julgustükiks. "See on minu selle aasta suurim julgemine, et välja tulla ja laulda. Kui see laul sinu sees elab ja sünnivad sõnad, on kahju neid kogu aeg ära anda," ütles Ehin, kes on näiteks möödunud aasta hittlaulu "Kauges külas" sõnade autor.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".