Esimene osa saatest "Eurovisiooni laulud" ({{commentsTotal}})

"Eurovisiooni laulud" Autor/allikas: Ülo Josing/ERR

Alates eilsest startis ETVs saade "Eurovisiooni laulud", mis tutvustab tänavu maikuus Austrias toimuva 60. Eurovisiooni lauluvõistluse laule, mida on seekord kokku 40.

Esimeses saates kuulati üle kaheksa esimest laulu, mis esindavad Albaaniat, Armeeniat, Aserbaidžaani, Austraaliat, Belgiat, Eestit, Gruusiat ja korraldajamaad Austriat.

Eilse saate võitjaks kuulutati Austraalia esindaja Guy Sebastian looga "Tonight Again", mis võistleb 17. mail toimuvas "Eurovisiooni laulud" finaalsaates.

Kuldse Torso eriauhind läks Belgiale.

Võistluslugusid kommenteeris meeleolukas muusikutest koosnev sõpruskond, kuhu kuuluvad Koit Toome, Lauri Liiv, Lauri Pihlap, Kaire Vilgats ja Nele-Liis Vaiksoo.

"Eurovisiooni laulud" on ETV eetris pühapäeviti kell 19.10.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Lugejavideo: suve algus tervitas kohtlajärvelasi rahega

Päev pärast astronoomilise suve algust tabas Kohtla-Järvet neljapäeva hommikul rahehoog, mis kattis maa ajutiselt valgeks.

Tele/raadio
Jaani eriJaani eri
Kuula järele: Eesti Popsi Jaani eri

Selle nädala raadiosaade "Eesti Pops" oli pühendatud jaanipühadele. Mikstuur on funktsionaalselt kasutatav kogu pühade vältel.