Alen Veziko pani uuele plaadile karmimad kõlad ja dueti Elisa Kolgiga ({{commentsTotal}})

Alen Vezikol on valminud uus album ning sellel võib kuulda duetti Eesti Laulu finalisti Elisa Kolgiga.

Nii Kolk kui Veziko tõdesid "Terevisioonis", et nende koostöö on siiani jäänud pigem stuudioseinte vahele. Veziko sõnul sai ta Kolgi andest aru siis, kui noor muusik lindistas tema stuudios oma eurolaulu. "Kui ta suu lahti tegi mõtlesin oh sa jumal," kirjeldas Veziko oma imestust lauljatari talendi üle. Ta märkis, et tänu sellele sündis ka muusikute duett ning Veziko kirjutas loo spetsiaalselt Kolgile laulmiseks.

Alen Veziko tunnistas, et uuel albumil on muusika läinud pisut äkilisemaks. "Olen võtnud selle kitarri välja ja kasutanud seda nii nagu seda kasutama peab," ütles Veziko. Seetõttu on ka kontserdid muutunud vähem intiimsemaks ning toimuvad peamiselt ööklubides. "Mul tekkis lihtsalt tunne, et tahaksin sellest ilusast asjast korraks eemale saada," selgitas Veziko, kelle sõnul tuleb see ka tagasi tema loomingusse.

"Nii kaua kuni noored tüdrukud lava ees karjuvad pole vaja liblikat tätoveerida," ütles Veziko ja tunnistas, et tema muusika alus jääb ikkagi samaks ning mingit suurt üleminekut karmima heliloomingu peale oodata ei ole.

Kolk kinnitas, et elu on pärast lauluvõistlust väga kiireks läinud, sest huvi tema talendi vastu on hüppeliselt tõusnud. "Väga palju on muutunud - elu on järsku väga kiiresti läinud väga väga kiireks ja palju on ees ootamas - kui saate ajal oli väga palju asju siis praegu on neid veel topelt," tunnistas Kolk, kelle arvates on elutempo muutumine väga lahe.

Toimetaja: Kertu Loide, Allan RajaveeInimesed
"Ringvaade" tegi Virus tiiru hotelli staažikaima töötajaga

Viru hotell saab 45-aastaseks. "Ringvaade" käis legendaarse hotelli põnevaid lugusid meenutamas koos mehega, kes töötas seal esimesest päevast peale.

elu
Sõmerus kogunesid kaktusekasvatajad

Sõmerus said kokku kaktuste ja teiste sukulentsete taimede kasvatajad. Kokkutulnutel oli võimalus teha annetusoste veebruarikuus Vändra vallas Saare-Tõrvaaugu aiandis toimunud tulekahjus hävinud Eesti esinduslikuma kaktusekollektsiooni taastamiseks.

Tele/raadio
Mai on ETV2-s taas keskkonnakuu

Teisipäeva ja neljapäeva õhtuti jõuab ETV2-s eetrisse üheksa värsket ja haaravat dokumentaalfilmi, mis avavad maailma seninägematul moel.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.