Euroopa aasta puuks pürgiv Orissaare tamm ootab veelgi poolthääli, et Ungarist ette jõuda ({{commentsTotal}})

Saarlaste osavõtt hääletusest jäi loiuks.
Saarlaste osavõtt hääletusest jäi loiuks. Autor/allikas: treeoftheyear.org

Täna on viimane päev, mil aasta puu valimise konkursil on häälte arv nähtav, pärast seda muutub hääletus salajaseks ning üllatuslik võitja selgub nädala pärast.

Praegu on Eestit esindav Orissaare jalgpalliväljaku keskel kasvav tamm saanud üle 40 000 hääle, kuid Ungari võistluspuul on hääli juba üle 42 000.

Hääle andmine on lihtne. Tuleb minna veebilehele www.treeoftheyear.org ja sisestada hääletuskasti oma e-meili aadress, kuhu saadetakse kinnituskiri ja link, millele klõpsates ongi hääl antud, meiliaadressile rämpsposti saatma ei hakata ja samalt aadressilt rohkem hääletada pole võimalik.

Toimetaja: Kertu LoideInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".