ETV tütarlastekoor annab täna kontserdi Hobuveskis ({{commentsTotal}})

ETV tütarlastekoor.
ETV tütarlastekoor. Autor/allikas: Postimees/Scanpix

Laupäeval toimub Hobuveskis ETV Tütarlastekoori kontsert "Sule silmad". Esitusele tuleb Kreegi, Tormise, Uusbergi, Puuri, Ešenvaldsi jt heliloojate muusika. Kontserdil on kaastegevad vokaal- ja instrumentaalsolistid, kunstiline juht on Aarne Saluveer.

ETV tütarlastekoori talvine kontsert toimub sel aastal Hobuveskis ja pakub kuulajale võimalust unustada argimured ning muusika rütmis rahulikult hingata ja mõtiskleda. Kontsert on pealkirja saanud ETV tütarlastekoorile pühendatud Rasmus Puuri teose "Sule silmad" järgi, mis on loodud Doris Kareva tekstile. Talvekontserdil saab kuulda Cyrillus Kreegi, Veljo Tormise, Pärt Uusbergi, Rasmus Puuri, Ēriks Ešenvaldsi jt eesti ja välismaiste heliloojate loomingut.

Koori kunstilise juhi Aarne Saluveeri sõnul tuleb Hobuveski iidsete müüride vahel esitusele muusika keskajast tänapäevani. "Instrumentaal- ja vokaalsolistidena astuvad üles kooris laulvad noored muusikud, kes on haridust omandamas Eesti muusika- ja teatriakadeemias ja Georg Otsa nim Tallinna muusikakoolis," lisas Saluveer.

Kontsert toimub 28. veebruaril kell 18.00.

Toimetaja: Tõnu PedaruInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".