Tänasest jõuavad R2 eetrisse intervjuud peaministrikandidaatidega ({{commentsTotal}})

Autor/allikas: ERR

Alates tänasest jõuavad Raadio 2 pärastlõunases vööndis eetrisse Eeva Esse intervjuud peaministrikandidaatidega.

Võimalus oma sõna sekka öelda on ka kuulajatel, selleks tuleb küsimused kirjutada saate foorumisse.

"Kui inimene ei vasta konkreetselt mu küsimusele, siis ma peatan ta ja küsin uuest. Praktika on näidanud, et see kannab vilja," kommenteeris Eva Esse ise, kuidas ta kavatseb tipp-poliitikute proovikivile vastu seista. "Minu ülesanne ajakirjanikuna ongi jälgida, et nad oma mugavustsooni ei langeks ja annaksid vastuseid sellele, mida neilt küsitakse," lisas ta.

Intervjuud peaministrikandidaatidega jõuavad Raadio 2 eetrisse esmaspäevast neljapäevani vahemikus kell 15.00-16.00. Esimesena vastab Eeva Esse küsimustele Kristiina Ojuland.

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".