Eesti tänavatantsupioneer JJ alustab mitmekülgse koolituste sarjaga ({{commentsTotal}})

Joel Juht JJ
Joel Juht JJ Autor/allikas: Pressimaterjalid

Täna saab juba teist aastat järjest hoo sisse meeleolukas Back To The Basics koolitustesari, kus tänavatantsupioneer Joel Juht (JJ) jagab õpetusi ja soovitusi koreograafia ning improvisatsiooni vallas oma 30-aastase kogemustepagasi põhjal.

Koolitusi viiakse läbi neljas Eestimaa linnas ning esimesena külastab legendaarne JJ Rakvere Reaalgümnaasiumit täna pärastlõunal, teatavad korraldajad.

Joel Juht on Eestis tänavatantsu ja –kultuuri viljelenud laiaulatuslikult juba üle kümne aasta. Tema käe all on sirgunud uusi tantsutalente, kes löövad laineid nii siin kui välismaal. Sel nädalal on aga kõigil soovijatel, kes isegi ei ole tantsuga tegelnud, võimalus õppida uusi oskusi.

Koolitustesarjal osales eelmisel aastal rohkem kui 800 kohalikku tantsijat.

Koolitustel saab osaleda 21. jaanuaril Rakveres, 22. jaanuaril Raplas, 24. jaanuaril Tartus ja 25. jaanuaril Tallinnas.

Toimetaja: Silver KuusikInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Lugejavideo: suve algus tervitas kohtlajärvelasi rahega

Päev pärast astronoomilise suve algust tabas Kohtla-Järvet neljapäeva hommikul rahehoog, mis kattis maa ajutiselt valgeks.

Tele/raadio
Jaani eriJaani eri
Kuula järele: Eesti Popsi Jaani eri

Selle nädala raadiosaade "Eesti Pops" oli pühendatud jaanipühadele. Mikstuur on funktsionaalselt kasutatav kogu pühade vältel.