JJ-Street Tantsukooli treener Mari Venski pälvis Tartu linna tunnustuse ({{commentsTotal}})

Mari Venski
Mari Venski Autor/allikas: Pressimaterjalid

4. detsembril kuulutati Tartus välja 2014. aasta noorsootöö aunimetuste laureaadid ning suurejoonelise tunnustuse pälvis kõigi hulgast JJ-Street Tantsukooli treener Mari Venski.

Aasta noorsootöö tegija tiitel läks sel korral Mari Venskile silmapaistvate saavutuste eest noorte juhtimisel ja kaasamisel ning suurepäraseks eeskujuks olemisel. Kandidaatideks olid erinevad Tartu noorsootöö tegijad, kellele said toetust avaldada kõik soovijad, sealhulgas ka noored ise.

Mari Venski on 2014. aastal tegelenud noortega viies erinevas Eesti linnas, koolitanud välja uusi juhte ja eeskujusid, võtnud ette lõbusaid ja põnevaid tegevusi koos teiste aktiivsetega ning pühendanud tohutult enda aega eelkõige just noortele.

Oma kõnes ütles Mari Venski, et ta õpib JJ-Street Tantsukoolis iga päev midagi uut ning pidevalt süttivad värsked ideed veelgi vägevamate projektide jaoks.

"Olen väga tänulik oma treenerile härra Joel Juhtile, kõigile meeskonnaliikmetele, suurepärastele õpilastele ja teistele toetajatele ning püüan uuel aastal teha kõike veel paremini," ütles Mari Venski.

Toimetaja: Silver KuusikInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Lugejavideo: suve algus tervitas kohtlajärvelasi rahega

Päev pärast astronoomilise suve algust tabas Kohtla-Järvet neljapäeva hommikul rahehoog, mis kattis maa ajutiselt valgeks.

Tele/raadio
Jaani eriJaani eri
Kuula järele: Eesti Popsi Jaani eri

Selle nädala raadiosaade "Eesti Pops" oli pühendatud jaanipühadele. Mikstuur on funktsionaalselt kasutatav kogu pühade vältel.