Tänavatants ja Liis Lemsalu vallutavad Salme kultuurikeskuse ({{commentsTotal}})

Liis Lemsalu
Liis Lemsalu

Homme algavad Salme Kultuurikeskuses tänavakultuurifestivali JJ-Street Baltic Session tantsuvõistluste eelvoorud, mille hulgast üks säravamaid saab olema show-kategooria.

Sel aastal astuvad JJ-Street Baltic Session show-kategoorias üles tantsutrupid nii Eestist kui välismaalt. Auhinnafond ainuüksi nimetatud kategoorias osalejatele ulatub 2500 euroni, teatavad korraldajad.

Suurejoonelise show-kategooria õhtujuhiks on sel aastal hip-hopimuusikaga tihedalt seotud Kaarel Kose, kes hoiab positiivset energiat, särasilmseid nägusid ning mõnusaid inimesi koos terve sündmuse vältel. Sel aastal on kohal ka show-kategooria eelvoorude žürii, kuhu kuuluvad nii laulja Liis Lemsalu, tantsija ja treener Monika Tuvi, tantsukooli Semiir asutaja Semy Morgun ning võimlemisklubi Piruett asutaja Mall Kalve.

JJ-Street Baltic Session Showcase World Match Off eelvoorudest pääsevad parimad edasi 12.oktoobril Nordea Kontserdimaja lavale, kus leiab aset tänavakultuurifestivali JJ-Street Baltic Session finaalsündmus.

Toimetaja: Silver KuusikInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Lugejavideo: suve algus tervitas kohtlajärvelasi rahega

Päev pärast astronoomilise suve algust tabas Kohtla-Järvet neljapäeva hommikul rahehoog, mis kattis maa ajutiselt valgeks.

Tele/raadio
Jaani eriJaani eri
Kuula järele: Eesti Popsi Jaani eri

Selle nädala raadiosaade "Eesti Pops" oli pühendatud jaanipühadele. Mikstuur on funktsionaalselt kasutatav kogu pühade vältel.