Galerii: JJ-Street Baltic Session'i ilupäeval võidutses urbanism ({{commentsTotal}})

Eile täitis Solaris Keskuse helkivate kostüümide, naerusuiste nägude ning urbanistliku iluga JJ-Street Baltic Session´i ilupäev “Witness the Beauty”.

Juba enne sündmuse algust särasid Solaris´e aatriumis värvilised tuleded ja peegelkapid ning laval jalutas Eesti kaunis superstaar Elina Born. Siis hakkasid suurte kohvrite ning kostüümikottidega saabuma modelid, soengu- ja meigikunstnikud, kellest mõned olid kohale tulnud teisest Eestimaa otsast. 

Ei möödunud tundigi, kui lauad olid täitunud võistkondade põnevate meigivahenditega, aksessuaaridega ja juuksekaunistustega. Kibekiirelt algasid meeskondade ettevalmistused juba teistkordselt toimuval JJ-Street Baltic Session´i ilupäevaks.

Muusika saatel ilmusid välja kohtunikud ning Solaris´e teisele korrusele kogunesid uudishimulikud pealtvaatajad. Pole ka ime, sest sel aastal kuulusid auväärsesse žüriisse kolm legendaarset meistrit ilu- ja soengukunsti alal: Ene Viksi, Jane Ibrus ning Aimi Etverk. Nende valvas pilk käis ringi kogu võistluse vältel ning tabas ära ilusatele tulemustele lisaks ka meeskonnatöö terviklikkuse.
Kokku osales JJ-Street Baltic Session ilupäeval “Witness the Beauty” 10 võistkonda, kelle hulgas oli nii amatööre kui professionaale. Iga tiimi moodustasid nais- ja meesmodell, meigikunsntik ja üks juuksur.

Võistluse teemaks oli “Urban Beauty”. Võistlejad fantaasiaga kokku ei hoidnud ning tulemused erinesid üksteisest sootuks, alustades paabulindudest ja erksatest värvidest, lõpetades neetidest, tätoveeringutest ja grafitist inspireeritud esitlustega.

Kohapeal astus võistlustulle ka eelmise aasta võitja Martin Noa Gross, kelle sõnul “Witness the Beauty” on ühe aastaga arenenud üle ootuste huvitavaks.

Moedemonstratsiooni ajal täitus kogu Solaris aplausi, rõõmuhõisete ja võiduhimuliste modellide pilkudega, kes soovisid saada kohtunike lemmikuks. Žüriil ei olnud aga otsust kerge teha, sest nii mõnelgi tiimil andis viimane lihv estilusele täiesti uue ilme.

Edasi pääses kolme tiimi asemel neli: Noashark, Forbidden Beauty, Fabulizers ja Fresh Look. Lisaks valis publik oma lemmikmeeskonnaks Paabulinnud.

Ilulahing alles sai hoo sisse ning tõeliselt glamuurseid ja kauneid elamusi saab näha 12. oktoobril Nordea Kontserdimajas, kus JJ-Street Baltic Session "Witness the Beauty“ finaalis astuvad võistlustulle just need viis meeskonda.

Toimetaja: Mari Kartau

Allikas: JJ-Street Baltic SessionInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Lugejavideo: suve algus tervitas kohtlajärvelasi rahega

Päev pärast astronoomilise suve algust tabas Kohtla-Järvet neljapäeva hommikul rahehoog, mis kattis maa ajutiselt valgeks.

Tele/raadio
Jaani eriJaani eri
Kuula järele: Eesti Popsi Jaani eri

Selle nädala raadiosaade "Eesti Pops" oli pühendatud jaanipühadele. Mikstuur on funktsionaalselt kasutatav kogu pühade vältel.