Füsioterapeut jagas Marko Reikopile nõu, mis asendis nutiseadmeid kasutada ({{commentsTotal}})

Füsioterapeut Taavi Metsma õpetas, kuidas nutitelefoni, tahvelarvutit ja sülearvutit õigesti kasutada.

"Kõige parem oleks, kui inimene saaks sellest ühest ja samast asendist välja," rääkis Metsma ETV saates "Ringvaade", milline on kõige olulisem punkt nutiseadmete kasutamisel.

Tema sõnul tuleb jälgida eelkõige seda, et koormus kaelale ja seljale liiga suur poleks. "Selga pole võimalik sirgena hoida, aga lõpuks väsib see nii või teisiti ära," tõdes Metsma ja lisas, et õiget asendit aitab hoida padi.

Ta rõhutas, et kindlasti peaks eelistama suure ekraaniga nutiseadmeid, sest väike ekraan on lisaks rühile ka silmadele kahjulik.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".