Tantsukooli JJ Street asutaja: minu missioon ei ole olnud kunagi teha seda raha pärast ({{commentsTotal}})

Joel Juht JJ
Joel Juht JJ Autor/allikas: Facebook

Eesti suurima tänavatantsukooli JJ Street asutaja Joel Juht on noori tantsima õpetanud juba 12 aastat. 2003. aastal tantsukooli rajanud Juht tõdes aga, et tantsukooli algus olnud tema jaoks kerge.

"Minu missioon ei ole olnud kunagi teha seda raha pärast, mina ise tegin nii palju tööd ära, et seda nuhtlust ja jama endale peale võtta oleks tõsine viga olnud," tõdes Juht Raadio 2 saates "KalendeR2".

JJ Street sai alguse üsna juhuslikult ja läbi raskuste ning tantsukooli esimesed tunnid toimusid Tallinnas asuvas väikeses Squashi saalis. "See korter, kus ma elasin, oli hästi väike. Talvel tulid kraanist jääkuubikud välja, sest nii külm oli toas. See kolm, neli, viis kuud oli tõsine katsumus, et tantsida ja teha seda, mis mulle meeldib," rääkis Juht, kuidas tema tantsukool Tallinnas alguse sai.

Kõigest kuuga kogus mees oma tantsutundi aga juba sada huvilist. "Mul ei jäänud muud varianti, ma tegin valiku, et ma lähen seda teed," selgitas ta.

Lisaks tantsukoolile pani mees aluse ka festivalile Baltic Session, mille seitsmes hooaeg alustab juba järgmisel nädalal. Mees tõdes, et tänaseks on festival hoopis teist nägu kui algusaastatel. "See on kultuurne nädal, nädal täis tantsu ja ülesastumisi," lubas Juht, kes rõhutas, et tegemist ei ole kindlasti ainult noorte, vaid pereüritusega.

Lisainfot Baltic Sessioni ajakavast leiab SIIT.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Lugejavideo: suve algus tervitas kohtlajärvelasi rahega

Päev pärast astronoomilise suve algust tabas Kohtla-Järvet neljapäeva hommikul rahehoog, mis kattis maa ajutiselt valgeks.

Tele/raadio
Jaani eriJaani eri
Kuula järele: Eesti Popsi Jaani eri

Selle nädala raadiosaade "Eesti Pops" oli pühendatud jaanipühadele. Mikstuur on funktsionaalselt kasutatav kogu pühade vältel.