Tänavakultuurifestival JJ-Street Baltic Session tuleb juba seitsmendat korda ({{commentsTotal}})

Autor/allikas: www.jjstreet.ee

Sel sügisel saab Tallinnast taas tantsupealinn, kui oktoobrikuu alguses vallutab linna tänavakultuurifestival JJ-Street Baltic Session.

6.-12. oktoobrini on põhjust silmad tähelepanelikult lahti hoida terves Tallinnas, sest juba seitsmendat aastat algab tänavakultuurifestival JJ-Street Baltic Session, mis aastate jooksul on Eestisse toonud maailma kuulsaimate artistide tantsijaid ja koreograafe, jumestuskunstnikke, mc-sid, beatboxi- ning graffitimeistreid, teatavad korraldajad.

12. oktoobri finaalpäeval hindavad tantsijate oskusi mitmed tunnustatud nimed nagu näiteks Willow Smithi „Whip my Hair“ muusikavideo tantsija, Michael Jacksoni ja Mariah Carey kauaaegne koreograaf, maailma ühe kuulsaima võistluse RED BULL BC kahekordne võitja ning suurimate brändide telereklaamides ja säravaimates muusikavideotes osalenud tantsijad.

Tantsuvõistluse kategooriaid on sel aastal 13 ning osaleda saavad igas vanuses tantsijad. Auhinnafond 6000 eurot meelitab Eestisse tänavatantsijate koorekihi ligi 20 erinevast riigist.

Lisaks tantsule kohtuvad JJ-Street Baltic Sessioni ilupäeva „Witness the Beauty“ raames moest, glamuurist ja ilust pakatavad jumestus- ja soengukunstnikud ning modellid, kelle meeskondade vahel algab tuline lahing. Kõikide osalejate tööd valmivad loetud aja jooksul vaatajate silme all ning neid saab näha põneval moeetendusel, mida juhib Elina Born.

JJ-Street Baltic Session Street Art Jam saab sel aastal olema varasemast veelgi värvilisem, põnevam ja eksootilisem ning osalema saabuvad ka välismaised talendid.

Esmakordselt toimub ka vogue`i tantsijate võistlus Vogue Ball, mis leiab aset 11. oktoobril klubis Hollywood.

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Lugejavideo: suve algus tervitas kohtlajärvelasi rahega

Päev pärast astronoomilise suve algust tabas Kohtla-Järvet neljapäeva hommikul rahehoog, mis kattis maa ajutiselt valgeks.

Tele/raadio
Jaani eriJaani eri
Kuula järele: Eesti Popsi Jaani eri

Selle nädala raadiosaade "Eesti Pops" oli pühendatud jaanipühadele. Mikstuur on funktsionaalselt kasutatav kogu pühade vältel.